1) Õppeprogramm "Energia alustalad" 1osa

ÕPPEPROGRAMM

„ENERGIA ALUSTALAD“ 

Kanaldanud: Diana, vahemikus 2012-2013

 

 

TERVITUSED KESKSELT PÄIKESELT

Nii tihti seisame me sinu kõrval kallis ja vaatame sinu poole. Vahel me õrnalt õrnalt läbime sind oma energiaga. On kordi, kus sa oled tundnud hetkelisi armastusetulvasid või mingi osa sinust on tajunud,et sa pole üksi. Üsna tihti oled sa pannud need enda kujutlusvõime nime alla või tõlgendanud seda lihtsalt hea enesetundena. Kuid me kinnitame sulle, et me oleme tõesti sinu juures, väga lähedal sulle ja asudes lugema seda õppeprogrammi, siis me ütleme sulle, et sa oled selleks juba mitmeid aastaid ette valmistatud ja me oleme saatnud sind  kõik need aastad.  Me oleme olnud sinu kõrval siis, kui sa oled olnud kurb ja ka siis kui sa oled olnud rõõmus, see on olnud sõprade vahel jagatud olemine.

Õppeprogramm, mida sa käes hoiad on kanaldatud armastusega sulle kallis. See on sulle kingitus meie poolt, kes me sind nii väga armastame ja igatseme. Selle õppeprogrammiga tahame me sind viia väikesele koolitusele, kus me seletame sulle täpsemalt lahti vaimset füüsikat ja keemiat. Ühestküljest need on sõnad paberil, kuid teisest küljest põhiline info, mis sinusse sel ajal jookseb ja mida sa omandad, saab olema energeetiline. Täpselt niipalju, kui sa oled hetkel suuteline vastu võtma, sellega arvestatakse. On kätte jõudnud aeg, kus paljud energiad saavad olema teile väga lähedal ja avatud.

Ja, kui sul sellel teekonnal peaks olema kahtlusi või ebausku, siis sinu soovi korral valame kõik su kahtlused üle kuldse energiaga keskselt päikeselt. Sest me oleme siin sinu jaoks kallis, me töötame otseselt sellega, et aidata avaneda nendel osakestel sinu sees, kes on juba valmis mõistma. Oma energiaga me toetame sind ja osad meist valavad sind taas ja taas üle tervendava valguseenergiaga.

Mõistad sa kallis, mis imeline tunne on osa saada oma päriskodust ja ometi jääda õppeprotsessi planeedile maa. Varem teie jaoks selline võimalus puudus, kuid nüüd on see täie armastusega teie jaoks kättesaadav. Sa oled ise valinud sündida sellisel imelisel ajastul maal ja sa oled osutunud väljavalituks, sest hingi, kes samal ajal soovisid kehastuda oli palju ja kõigi jaoks ei jagunud kehasid. Seega on paljud sinu päriskodu õdedest ja vendadest siinpool, toetamas sind energiatasandil.  Kuulata hetkeks ja tunneta  nende õrnu puudutusi. Võibolla nad puudutavad õrnalt sinu laupa või annavad sulle muulmoel märku oma kohalolust. Nad on osa sinu väga lähedasest perekonnast. Perekonnast, kelle sa oled õppeprotsessis olles unustanud, kuid neile mõeldes tunned sa sügavat soojust ja  igatsust- see on koduigatsus mu kallis.

Nagu sa näed, et sind toetamas suur kaaskond, sinu seljatagune on kindlustatud ja sul ei ole enam kunagi vaja tunda hirmu. Ükskõik, kui hull paistab sulle ka väline olukord või ükskõik, kui pimedas paigas sa ka ei peaks viibima, siis meie armastus ja toetus on sinuga. Me aitame sul näha valgusekiiri ka kõige lootusetumas olukorras, sest need on seal alati olemas. Me teenime sind tänus ja armastuses mu kallis, olles armastusega igal hetkel sinu käeulatuses. Piisab sul vaid sirutada meie poole oma käed ja sa saad tundma veel selgemalt meie kohalolekut ja armastust sinu vastu. Sest sa oled üliväga armastatud me kallis.

 

 

ENERGIA OLEMUSEST

Enne, kui me hakkame sulle peenemalt lahti seletama energiat, siis kutsume me sind kaasa ühele väikesele rännakule, andmaks sulle ülevaate ja tunnetuse energia olemusest. Sa kindlasti juba tead, et kõik mis sind ümbritseb on energia ja sina ise ka oled energia, samuti on energia kõik sinu sõbrad ja tuttavad. Kuna energia tihedus on erinev, siis oma füüsilise kehaga sul on võimalik näha ja katsuda energiaid, mis asuvad samal tihedusel. Kuid selleks, et näha ja tunda vaimseid energiaid, selleks on sul vaja õppida kasutama oma vaimsemaid kehasid. Nende kehadega sul on võimalik näha ja tajuda energiaid, mida sa tava meeltega tajuda ei ole suutnud. Ja see kõik on saamas sama reaalseks ja tõeliseks sinu ümber, kui põrand millel sa astud. Sama reaalselt on sul võimalik osa saada ka vaimsetest maailmadest ja vaimsetest sõpradest. Me oleme sinu tõelised sõbrad ja hingekaaslased, lihtsalt meieni jõudmiseks füüsilises kehas on sul vaja tundma õppida ka oma teisi kehasid ja kõrgemaid meeli.

Aga rännak, kuhu me tahame sind täna viia on vägagi energeetiline, sest me läheme õppima tundma energiaid. Me suuname sind täpselt vahet tegema, mis kehaga sa mingit asja või objekti tajud.

Füüsilised aistingud ei jõua kõrgemale, sest energia on tihe, aga kõrgemad aistingud katavad üle kõik sinu madalama tihedusega kehad, viimaks neisse tervendust ja valgust.

Sule silmad ja me viime sind ühte erilisse paika kesksel päikesel. Sa võid näha enda ümber kuldset helendavat valgust ja sulle avaneb pilt suurest avarast saalist. Saalis näed sa ühte allikat, milles voolab püha vesi ja seal saalis istub troonil kuldse krooniga ilus naine- see imeilus naine on Päikesejumalanna. Tema ülesanne ei ole küll otseselt seotud selle õppeprogrammiga, mida sa käes hoiad,  aga ta tahab sulle anda oma erilise õnnistuse. Selle allika juures õnistab ta sind, õnnistab enda armastuse ja püha graali veega. Kõik, kes on saanud õnnistuse Päikesejumalannalt, nad ei saa olla enam kunagi endised. Nende aurasse hakkab tasa pisi lisanduma kuldset värvi ja neid hakkatakse ette valmistama sügavamal tasandil energeetika mõistmiseks. Paljud teist hakkavad jagama seda õpetust edasi ka teistele. Neile, kes ei ole veel   valmis osa võtma sellest õppeprogrammist, aga energiatasandil on sulle sellegipoolest vastuvõtlikud.

Kui sa oled oma õnnistuse kätte saanud, siis edasi peaks ootama keegi sind sinu läheduses, see võib olla sinu teejuht või sinu kaitseingel. Vaata teda rahulikult ja võimalik, et sa tunned ta isegi ära. Mine julgelt temaga kaasa, sest ta viib sind ühte erilisse paika, kus sul avaneb võimalus tajuda ja tunda erinevaid energiaid.

Energia võib kiirata välja valgust või varje, samuti võib ta sisaldada erinevaid värve. Energia võib olla kas kerge või raske ja sa võid teda liigitada isegi soojaks ja külmaks. Oluline on ka see, mis emotsioon sul mingi energiaga kokku puutudes tekib, kas sul läheb tuju paremaks, või sinu meeleolu hoopis langeb järsult.

Selles ruumis palutakse sul tavaliselt istuda, sa viid oma hingamise veel aeglasemaks ja rahulikumaks ja just sulle omasel ja vajalikul viisil hakkavad sind läbima erinevad energiad. See on raku tasandil väga informatiivne ja aitab avaneda sinu algsetel teadmistel. Seega saab see kogemus toetama sind avastamaks ja tundma õppimaks sügavamalt energeetikat.

Sinu ülesanne on lihtsalt istuda ja lasta energial voolata, need teadmised talletuvad sinusse sügavamal tasandil. See info on väga energeetiline, seega palume sul pärast rännakut keha maandamiseks viia läbi rituaale ja toetusi. Kordame veel, sest see on oluline, sinu füüsiline keha vajab selle läbitöötamiseks aega ja toetust. Sest kõrgemad energiad vajavad täielikuks ankurdumiseks maisesse ka sinu füüsilise kehaga ühinemist. Seega peavad kõrgemad energiad täielikuks toimimiseks alati läbima ka sinu füüsilise keha.

 

 

SA OLED MAGNETILINE

Enne, kui me asume energiat peenemalt läbitöötama, alustame me alustaladest, sellest millel see kõik koos püsib ja baseerub.

Esimene elu reegel, mida sul on vaja mõista on magnetism. Sinu energia on  vägagi magnetiline.  Ka kõiki teisi elusaid ja teie mõistes ka elutuid olendeid ja asju ümbritseb magnetism. Magnetism sisaldab endas kõike, mida sul selle elu jooksul on vaja kogeda, see tõmbab ja tõukab sind õigel hetkel ja õiges suunas.

Võibolla sul meenub mõni hetk,kus sinu jalad lihtsalt on kandnud sind kuhugile, kuhu sa algselt ei plaaninud minna ja seal sa oled kohtunud kellegagi. Näiteks mõne vana sõbraga, keda sa ei ole ammu näinud. Sõbra kaudu tutvud sa veel paljude uute inimestega ja ühest nendest uutest inimestest saab sinu abikaasa. Kas see on juhus? Loomulikult mitte! See on magnetism ja see oled sina, õigel ajal ja õiges kohas. Magnetism lihtsalt juhib sind energiaga tõmmates ja tõugates erinevatesse olukordadesse. Arvestades sinu eelnevaid kokkuleppeid ja hingeteed, mida sa oled otsustanud selles elus läbida.

Kõik te olete vahel kellegi jaoks sellisteks abikettideks, nii on see maailm kokku pandud. Ulatage siis veel tihedamini üksteisele abikäsi ja tunnetage energiat, mis on mingi kutse taga. Kõik energiad ei tule otse ja järsku, aga nad on sellegipoolest kohal. Mida enam sa nende käiku jälgid, seda enam hakkad sa ära tundma ka ümbernurga tulevaid energiaid.Sul on võimalik tajuda seda energiatasandil.

 Hommikul, kui sa avad oma silmad ja enne veel, kui sa alustad päeva, kuulata hetkeks. Kuula kas sinu läheduses on mõni energia, mis sind oma energiaga kutsub? Või kutsud sina teda? Kui tunned energia ära, siis tegele sellega kohe, sest just see on õige ajastus. Tavaliselt on sinuga ka energiaid, kes soovivad sinuga hüvasti jätta- lase neil minna. Vägisi ei ole sul niikuinii võimalik midagi enda juures hoida, ilma et see sind ennast saaks lõhkuma. Seega me palume sind, anna vabaks kõik see, mis soovib minna. Õiged energiad püsivad sinu juures ise, osad neist teevad seda terve sinu elu jooksul.

 Magnetism omab suurepärast ja 100% täpsusega  töövõimet. Kõik, mis on liiga palju tasakaaulust väljas, lahkub sellest magnetruumist.Teie mõistes on see surm, aga tegelikult on see lihtsalt hinge juhtimine paika, kust tal avaneb võimalus ennast taas tasakaalustada. Kui ei oleks magnetismi ja tasakaaluseadust, siis oleks peaaegu võimatu surm maises kehas. Surmainglid ja hingehoidjad tulevad enne inimese surma teda toetama ja peale surma edasi juhatama, aga nad mitte kunagi ei osale hinge kehast välja tõmbamisel. Tõmbamine ei ole teie mõistes sobiv sõna, aga siitpoolt vaadatuna tõmbab ja tõukab megnetism teid koguaeg. Samuti tõukab ta teid teie sünnihetkel kehasse ja surma hetkel kehast välja. Magnetism jälgib ülima täpsusega vaimseid seadusi ja toimib neist lähtuvalt. See on suur süsteem, mida juhivad inglid ja kõrgemad olevused. Piltlikult see sarnaneb sinu ajuga. See on tehnika. Ka sinu aju on süstemiseeritud tehnika. Mõõtmetelt palju väiksem, aga ometi sisaldamas endas palju kasutusvõimalusi. Kui sa õpid  kasutama ja juhtima omaenda aju funktsioone, siis saad sa enam mõistma ka suurt süsteemi ja seadusi, millest ta lähtub.

Sest see kõik on teie jaoks siia kokku pandud ja sa oled andnud oma vaba nõusoleku osaleda sellel teekonnal.

 Kui inimene hakkab minema niipalju tasakaalust välja, et surm on lähedal, siis enne seda antakse talle kaks hoiatust, mõningatel juhtudel isegi kolm, aga mitte kunagi üle kolme. Hoiatustega saabub kingituseks energia, mis sisaldab jõudu, et inimene soovi korral suudaks muuta oma elu õiges suunas. Kui ta vaid oskab ja märkab seda kasutada. Mõningatel vähestel juhtudel seda kasutatakse, enamasti mitte.

Vaimne maailm armastab teid nii väga ja kui te õpite tunnetama ennast ja enda ümber toimuvat, siis on teil võimalik ära hoida suuri katastroofe oma eludes.Selleks on vaja õppida kuulama ja tunnetama energeetikat.

Kui süda on seiskunud ja magnetism on tõuganud hinge kehast välja, siis ei saa hing  pöörduda ise kehasse tagasi. Kui füüsiline keha võimaldab, hinge tahe on tugev ja antakse vaimne luba, siis tõukab magnetism ta kehasse tagasi. Seda nimetatakse teie seas kliiniliseks surmaks. Mis tegelikult ongi surm. See inimene on selle elu jooksul korra surnud ja teist korda sündinud. See on ka põhjus, miks need inimesed muutuvad sentsitiivsemateks, kui nad olid varem. Sünniga avaneb kanal, mis on iga aasta inimese sünnipäeva aegu eriliselt avatud. See toetab tema arengut ja tundelisust. Kliinilise surma läbi teinud inimestel on neid kanaleid kaks, mõnel üksikul teie seast isegi kolm. Teiseks on ta hetkeks eemaldatud sellest magnetismi raskusest. Hing tajub üksnes tänu kehale magnetismi. See on otseselt ühendatud sinu füüsilise keha ajuripatsiga. Ajuripatsis peitub võti.  Kui ta selles kõigest hetkeks eemaldub, siis saavad avarduda ja peeneneda tema tajud kõgemal tasandil.

Kui teil on läheduses mõni inimene, kes on läbi teinud kliinilise surma, siis õppige teda tundma ja te mõistate seda mehhanismi ja tõde paremini. Samuti muutuvad peale kliinilist surma tavaliselt auravärvid ja võib leida toone, millega sünnivad lapsed uutes energiates. Magnetism ei tee vahet, kas ta tõukab kehasse vastsündinu või 40 aastase. Samuti on kõik planeedid teie astroloogias seotud magnetismiga. Ka nemad saavad inimese sünniga lepingu teda tõmmat ja tõugata, nad on ablilised. Ka nemad ei tee vahet, kas inimene on vastsündinu või 40 aastane. Nad lihtsalt teevad oma tööd, järgides vaimseid seadusi ja lepinguid.

Ja inimene, kes sünnib läbi kliinilise surma uuesti, omab teatud energiakehades palju suuremal hulgal energiat ja tal on vaja hakkata ankurdama seda oma füüsilisse kehasse, et tulla selle kõigega ilma närvisüsteemi kahjustamata toime.

Kuid, et teha teie jaoks seda õppetundi veel sisukamaks, siis lisame, et kliiniline surm ei näita alati maist tasakaalutust .Mõningatel juhtudel kasutataskse seda ka hingedega, kes on võtnud enda peale suure ülesande siin maal, aga kuidagi ei oska, ega leia teed selleni. Siis tuleb magnetism appi. Kasutatakse eelnevaid lepinguid, mis inimene enne sündi on sõlminud ja milleks ta ise on loa andnud. Alati jääb oht, et ta ei tule kliinilisest surmast tagasi ja lahkub. Kuid enamikul juhtudel sellised hinged tulevad tagasi, nad on tavaliselt vanad hinged, kes ei loobu nii lihtsalt oma missioonist ja ülesandest.

Mõned teist, kes seda raamatut loevad tunnevad äratundmisi enda kogemustest, see info ongi siia toodud teie jaoks, aga ka teistele suure plaani mõistmiseks. Osadel teist aga on surmaga seotud infot ikka veel raske lugeda, sest te olete harjunud surma seostama raskuse ja murega. Kuid tegelikult ütleme me teile, see on rõõmu ja armastuse pidu. Hing suundub tagasi koju- oma päris koju. Kusagil tasandil on ta nii pikalt igatsenud ja oodanud seda hetke, mil taas suunduda oma vaimsete vanemate rüppe ja valgusesse. Ja see on nii imeilus teekond, et meil ei ole võimalik seda inimsõnadega kirjeldada, aga saadame sulle siitpoolt energiana selle teadmise, et sa saaksid selle vastu võtta energeetilisematel tasanditel.

Magnetism jälgib alati hinge valmisoleku printsiipi. Seega noor hing, kes on siia ellu tulnud väiksema koguse energiaga, temale on lubatud ka suuremad eksimused ja mittemärkamised. Teda ei panda niipalju proovile, kui teevad seda teie vaimsed juhendajad teiega, kes te olete edasijõudnud. Ja see ei ole teie jaoks koorem, see on kingitust, sisaldamas endas nii paljut.

Ka sinu teel ei eeldata sult mitte kunagi valmisolekut millegiks, milleks sa veel ei ole valmis. Aga, kui teie teadvuses on juba valmis osake mõistmiseks ja sa ikka jätkuvalt eksid või protestid, siis saadetakse sulle vaimsed hoiatused. Need hoiatused võivad tulla märkidena või saabuda kohale lihtsalt energiana. Kuid, kui sa ikka ei pööra veel tähelepanu eksimusele, siis tuleb survega sinu poole energia, mis raputab sind läbi mõne olukorra nii, et sul ei jää üle muud, kui avada oma silmad. Sel hetkel saavad hakkata sinusse voolama kõrgemad armastusetasandid ja avaneda uued uksed, sest eelnev etapp sinu elust on läbi saanud.

Elus ei eksisteeri juhuseid. Ka puud ja põõsad sinu aias pole juhuslikud, nad kannavad endas energiat. Jälgi millised puud ja lilled sulle meeldivad ja millised ei meeldi või pigem, millistest sa heameelega eemale hoiaksid. Seda kõike saad sa tunnetada sügaval tajumise tasandil. Energia mida sa ei ole endas suutnud omaks võtta, siis sa ei suuda omaks võtta ka lille, kes kannab endas sama energiat. Inimene sisaldab osakest kõikide lillede, taimede ja puude energiast. Ja nad on teile suurepärased õpetajad ja abilised. Roosid meeldivad paljudele, sest kõik te oma südames vähemalt igatsete armastust ja püüdlete selle poole. Võilille vihkavad teist paljud, kuid ta ometi oma energiaga lihtsalt ütleb, palun killukenegi püüa võtta elu lihtsamalt, mängi, keksle nagu süütu lapsuke. Kui sa oled leidnud ülesse oma sisemise lapse, siis sa kindlasti armastad võililli. Sinu sisemine laps keksleb meeleldi nende keskel ja punub lill lille haaval ilusa kollase pärja.

Teie maailmas on taimede, mineraalide ja loomade kuningriigi energiate peale kokku pandud terve teadus- Homöopaatia. Kes sellega tegelevad, mõistavad millest me räägime. Aga teistele niipalju, et pidage meeles, sa oled kõik taimed, kõik loomad  ja tegelikult ka kõik inimesed. Suures plaanis olete te  kõik üks. Energiad, mis on sul enese sees läbi töötamata, neid energiaid on sul raske omaks võtta ka välismaailmas. Sa alles hakkad õppima neid energiaid tundma, kas selles või järgnevates eludes, see on sinu teha. Energia tundmaõppimisel on lihtne alustada taimedest ja võtta üksteise järel kõik taimed omaks, lasta neil tungida sügavale sinu sisse. Seda tehes võid sa avastada, kui palju hirmu sa võid mõne taimega seoses tunda. Nüüd peaks sul olema ka parem pilt sellest, kuidas taimed sind igapäevaselt aidata saavad ja miks on teie seas ajast aega lugu peetud ravimtaimedest. Ravimtaimed loksutavad sinu energeetikat paika, selle kohapealt, kus nende energia on sulle sarnane.

Kuid ravimtaimeteed juues sa siiski puudutad vaid riismeid selle energiast, elusa taime tunnetamine saab  sulle olema alguses palju lihtsam. Aga ka teed juues, enne teepuru teekannu panemist  mine südamega selle sisse, taju seda hetke, kui see taim kasvas veel juurtega mullas, taju tema ööpäevarütmi, seda kuidas päike ja kuu vaheldusid tema peakohal, taju tema juurte tugevust, austa teda ja mõista tema elu tähtsust. Olgugi, et temast on järgi vaid teepuru, ta on ometi elav energia ja tal on vägi sind aidada. Sageli tänapäeval enam ravimteed ei aita, sest te ei lase neid lihtsalt endale ligi. Vanasti, kui olid veel külanõiad, kes taimedele sõnad peale lugesid ja nad taas elavaks muutsid, said inimesed taimedelt rohkem abi. Ka tänapäeval on teie keskel inimesi, kes seda suudavad, otsi neid nende hulgast, kes jäävad rohkem tahaplaanile. Kuid nüüd me teeme sulle siinkohal ühe kingituse, kui sa seda vaid soovid kallis, siis nüüd oled ka sina nende seas, ka sinul on võime taime energia taas elavaks muuta, nii et ta saab inimest aidata ka siis, kui see inimene ise ei oska ja võibolla isegi ei julge endale taimeenergiat ligi lasta. Kui sa oled taime energia elavaks muutnud ja see inimene on tulnud sinu käest abi paluma, siis on sul vaimne luba teda aidata ja sa võid talle anda juua elava energeetikaga taime ja see taim mõjutab tema elu, see taim saab teda aidata. See energeetika on nii elav, et tema energiakehasse sisenedes ta hakkab seal rõõmsalt mängisklema ja tegelema sellega, milleks see taim on võimeline ja milles see inimene abi vajab.

 

 

ARMASTUSEENERGIAL ON PALJU TASANDEID

Magnetiline energia viib kaks inimest kokku, täpselt samuti tõmbab ja tõukab see energia sind erinevatesse elusündmustesse. Nagu sa juba aimad, see ei ole juhuslik, see baseerub kindlatel vaimsetel seadustel ja lepingutel. Põhjus võib peituda eelnevates eludes, enne kehastumist tehtud kokkuleppes või selle elu jooksul loodud ühisenergias. põhjus võib olla isegi mingi sinu puudulik iseloomujoon, mida abivalmis hingesõber lihvima tuleb ja vastupidi. Kuid enamikel juhtudel on see kõik kokku.

Praegusel ajal maakeral on paljud teile senitundmatud magnetilised energiad väga avatud ja kättesaadavad. Mõningad teie seast kogevad ka partnerlussuhteid läbi kõrgemate energiate. Neid ei ole teie seas veel palju, aga see arv kasvab kiiresti.

Sel hetkel, kui sa hakkad enda elus seda läbi kogema, sul saab tekkima kohene äratundmine. Sest see saab olema täiesti midagi muud, kui see, mida sa oled tundnud varem.  See saab olema kõrgemal tasemel sisenemine teineteisesse, kus üksteist toetatakse suures mahus energeetiliselt.Meil on nii raske kirjeldada seda inimeste emotsioonide ja tunnetega, sest teie sõnadest jääb lihtsalt väheks. Mõtle sellele kui pühadusele, selle sõna kõige suuremas tähenduses. Sest see on nii võimas, mida tunneb inimene, kes on ühendatud teise inimesega kõige sügavamatel tasanditel.

Vahemaa ei ole selle energeetilise kaare juures oluline. Teine pool võib viibida teises maailma otsas, aga sa tajud üdini tema energiat iseenda kehas. Armastuseenergia liikumine on kiireim liikumine maailmas, see on seotud füüsika ja keemiaga kõrgemail tasandil.See on väga tugevalt keemiline protsess, kus kaks ainet segunevad teineteisega ja tekitavad kokku kolmanda. Kolmas on see, mis jääb energiakeha piiridest välja. Luues suhte sünnitate te iga kord midagi uut, energeetilises mõistes on see ühisenergia. Ja see energia on teie energiavahetuse looming. Milline ta on, kui tugevaks ja suureks tal õnnestub kasvada, see oleneb teist. See energia saadab teid selle suhte jooksul kõikjal, ta aitab teil hoida teie suhet, rasketel hetkedel on just tema see, millest leiate lohutust. Kuid see on nii vaid siis, kui te olete ta varem täitnud armastuse ja rõõmuga, siis teil on mida sealt saada ja ammutada. Piltlikult on see justkui koos ehitatud maja, sinna juurde rajatud aia ja ilusa vaatega päikesetõusule. Energiatasandil toimub samuti koguaeg loomine ja ühiselt on võimalik luua energiatasandile imekauneid maailmu, koos turvalise paigaga teile kahele, kus te külma ilmaga alati sooja leiate.

Samuti selle keemilise protsessi tagajärjel saavad puudutatud ja aktiveeritud väga sügavalt teie energiakehades olevad veel avanemata energiad. Te avate ja aitate vastastikku üksteist. Sellepärast mida erinevamate tugevate ja nõrkade külgedega te olete, seda enam on teil võimalik selles protsessis, teineteist aidata.

Kui näiteks üks teist armastab liigset korralagedust ja teine liigset  korda, siis see hakkab tasapisi tasakaalustuma. Ja nii on paljude aspektidega teie sees. Samas on see protsess ka astumine läbi oma isikliku tumeda allilmavärava. Sa lähed sügavale oma isiklikku allilma, vaatad silma kõige kohutavamatele sündmustele ja energiatele enda sügavikus ja sa saad viima sinna valgust. Ja kõige olulisem tähelepanek selle juures on see, et sa tuled sealt korduvalt tagasi. Sul on võim ja vägi astuda sinna sisse ja tulla sealt siis jälle tervendatuna välja. Mõnisada aastat tagasi väga üksikud inimesed julgesid ületada selle värava, need olid kindla missiooniga vanad hinged. Aga praegusel ajal üha enam inimesi astub läbi selle värava, teeb iseenda kõige pimedamates paikades puhastustöid ja tuleb siis sealt sõdalase kombel tagasi. See on valgustumise protsess, teist paljud saavad selle elu jooksul valgustunuks.

Lähedus ja iseenda kaotamine sellises ühtes on nii suur, et suur enamus teist ei julge sellele veel silma vaadata. Aga järjest rohkem on neid, kes tasapisi hakkavad jõudma sellele energeetilisele armastuseenergia tasandile, aga pelgavad seda tohutut avatust teisele inimesele ja põgenevad. Tegelikult põgenevad nad iseenda eest. Kõige täiuslikum sellistest ühendustest on kaksikleekide ühendused, aga seda kohtab siiski harva ja paljudel juhtudel te ei tunne seda ära. Me näeme vajadust rõhutada, et eranditult ülimalt olulised on ka kõik teised selle tasandi kokkupuuted. Selle tasandi kokkupuuted toimuvad kolmekümmne kolmandal tasandil, see on puhas, kristallselge sagedus. Enamik täiskasvanutest kõiguvad praegu  veel 18 ja 24-nda armastusesageduse vahel. Vahe võib tunduda sulle suur, kuid me kinnitame sulle, see kõik on armastus ja see kõik on muutuv. Kõik armastavad, ilma selleta ei oleks inimkonnal võimalik eksisteerida. Aga selle energia keemilises koostises on vahe. Seda saad sa lihtsalt võrrelda, kui asetad kõrvuti kaks klaasi. Üks neist on sogase ja ebaselge veega ja teises sillerdab puhas allikavesi. Mõlemas neis on vesi ja neist mõlemast juues sa saad kustutada oma janu. Kuid vahe on kvaliteedis. Sisemist keemilist protsessi läbides, see tase tõuseb.

Allikavett ei maininud me juhuslikult, sest allikas on koht, kus vaadata otsa iseendas peituvale sügavale tõele. Kuhu minna puhastuma kõigest sellest, mida sa oma elus enam ei vaja. Ta aitab terveneda sinu sees olevatel imeilusatel veekristallidel. Iga allikaga on seotud ka kindel pühak või tarkusehoidja. Kui sa puudutad allikat oma hingega, siis ta on võimeline avama sinus sügavaid teadmisi.

Kui sa muudad iseennast, siis muutuvad ka veekristallid sinu sees, see on ühe osana otseselt seotud armastuse energia puhtusega, mis saab läbi sinu voolata.Sinust voolab läbi täpselt nii kõrge tasandi armastus, kui puhas sa ise oled. Kui sa oled ületanud 33-nda astme, siis hakkab sinu teadvus tasapisi üha enam sarnanema Jumala teadvusele, kristallselge, puhas ja tingimusteta.

On ka lapsi, kes sünnivad 33-nda tasandiga, ka paljud teist on sellega sündinud, aga ühiskonna poolt on see maha tallatud ja tase langeb 26-27 ni, osadel juhtudel isegi rohkem. Kui selline laps saab täiskasvanuks, siis tema rakumälu mäletab seda 33-ndat taset ja alateadlikult ja teadlikult hakkab see inimene sinna poole taas püüdlema. Need inimesed on valgusetöötajad. Nad tulid puhta armastusesidemega ja nii palju, kui nad on kas vastavalt perekarmale või muudele situatsioonidele langenud, see kõik on vaja uuesti tasa teha ja sügaval oma sees nad teavad seda. Te kõik teete seda tööd, aidates sellega ka maaema tema protsessides.  Sest tehes oma esimese hingetõmbe siin planeedil sai sind tasapisi üle uhatud raske energiaga, mille sa kas ise oled eelnevates eludes loonud või mille puhastamise siira hingena enda kanda võtnud. Ja sa oled väga toetatud sellel teel. Sult palutakse vaid usu säilitamist, et sa oled selleks suuteline. Ja me kinnitame sulle, et sa oled.

Aeg selle maises mõistes hakkab otsa saama, mida vähem tajutavam on aeg, seda enam tajutavam on energia liikumine. Leia aega, et minna loodusesse, eemale linnakärast või eemale igapäevatoimetustest ja lihtsalt kuula iseennast, kuula seda, mida sinu süda sulle sosistab. Võibolla oled sa oma sisemise kuulmise nii ära blokeerinud, et sa ei kuule algul midagi, aga sa ometi tunned erinevust.

Armastuseeneria tasand on seotud ka sinu energiavälja suurusega.Mida kõrgemal tasandil sa võngud, seda võimsam on sinu inglikeha, ingellik olevus sinu sees. Ja see oled sina me armas. Säramas oma suuruses ja ilus planeedil maal.

 Et mitte sinus segadust tekitada, siis ütleme veel, et tugev energia võib olla ka negatiivsete energiate küüsis oleval inimesel, aga tal ei saa olla kunagi tugev inglikeha. Ka saatanlikel maailmadel on oma jõud ja oma energia, aga selle maailam teenijad saavad jõudu vaid oma madalamatele kehadele. Ja tegelikult see ei ole isegi jõud, sest see on väga petlik. Selline inimene ei saa tavaliselt aru, millist Jumalat ta teenib. Tema energiaväljas olles, te tunnete ta kindlasti ära. Tunnete jõuenergiat, mis ei kiirga sädelevaid armastusesähvatusi ja on pigem tumedates toondes. Nendel hetkedel soovitame keskenduda sinul sinu inglikehale, see vibreerib nii võimsalt, et sa oled täielikult kaitstud. Ja selle vastu nad ei saa. Sa oled neist oma energiaga üle. Kui aga otsustad hakkata võitlema sellise inimesega oma madalamaid kehi kasutades, siis võib tekkida energiate sasipundar ja sa saad kahjustada. Seega pea meeles alati oma ingelliku olemust ja seda kes sa tõeliselt oled.

 

 

VÄRVID SINU ENERGIAKEHAS

Teid ümbritsevad värvid, see värviskaala ulatub miljonitesse erinevatesse toonidesse ja mustritesse. Lisaks värvidele koosneb sinu energiakeha ka erinevatest sümbolitest ja vaimsetest pühitsustest,mida sinu teejuhid, inglid ja kõrgemad olevused on sulle sinu elude jooksul andnud. Samuti energeetilised stambid ja läbielamised jätavad omanäolisi templeid või tumedaid mullikesi. Pühendunumad ja palju jõudu omavad selgeltnägijad näevad ka eelnevate elude sümboleid, ka need on tegelikult teie väljas olemas. Sümbolit tunnetades ja seda lahti harutades jõuab lainete abil sinu ajusse info tervest loost, mis selle sümboli tekitas. Neid ei ole võimalik kustutada, aga neid on võimalik ümbermuundada. Väljaarvatud pühitsusi ja aumärke- need omavad erilist energiat ja on emotsionaalsete sündmuste märkidest ja sümbolitest selgelt eristatavad.

Igal sündmusel, suhtlusel ja isegi igal sõnal on oma värv. Nad võnguvad kindlal lainel ja tekitavad heli ja seejärel värvi. See aeg on meie jaoks selgelt eristatav, aga teie mõsites toimub see enamvähem ühel ajal.

Seega on sinu madalamate kehade värvid otseselt seotud, sinu mõtete, tunnete ja elusuundadega. Isegi kohtadega, kus sa tihti viibid. Nad on seotud ka inglite ja teejuhtide värvidega, kes on sinu läheduses.

Tavaliselt on üks värv tugevam ja tihti jääb see elu jooksul muutumatuks, aga värvid võivad elu jooksul siiski muutuda. Vaimse arengu ja sügava enesetervenduse teele asudes hakkavad need värvid kõigepealt kirkamaks ja elavamaks muutuma. Auras võib esineda ka kuldset sädelust ja sädelevaid valgeid täpikesi. Need vibreerivad väga kõrgel tasandil ja näitavad otsest ja tugevat sidet inglitemaailmadega.

Aurat vaadates õpid sa algul nägema põhivärvi, kuldse või valge sädeluse nägemiseks sul on vaja selle olemasolule eraldi keskenduda, siis ta näitab sulle ise oma olemasolu selle inimese energiaväljas või selle puudumist. Kuldset ja valget sädelust kohtab harva, aga mitte ka nii harva, et sul ei oleks võimalik seda kellegi auras näha.

Kui sa asud pühendatult tegelema aurade lugemisega, siis näitab vaimne maailm sulle üha enam peenemaid nüansse selle mõistmiseks. Infohulk, mida on võimalik aurast lugeda on tegelikult palju kordi suurem, kui inimese aju on võimeline mõistma, olles õppetunnis planeedil maa.

Aurasid sa võid õppida vaatama ka tunnetuse arenedes. Sul ei ole vaja õppida nägema värve samamoodi, nagu sa näed neid igapäevaelus. Sa lihtsalt keskendud inimesele ja saad tundepildi, sinuni jõuab informatsioon sellest inimesest ja sa loed seda oma kõrgema tajuga. Kõrgema tajuga lugemine ja vaimusilmas nägemine, saab olla väga selge ja täpne.

On küll teiemõistes viise ja võimalusi, kuidas teatud tehnikate abil on võimalik arendada aurade nägemist, kuid me ütleme teile, et ilma kõrgema tajuta, ei ole see oskus midagi väärt, sest vastasel juhul ei oska sa õieti tõlgendada seda, mida näed.

Tänapäeva maailmas ei aita ka alati enam esivanemate teadmised, sest selle maailma energeetiline võrgustik on nii palju muutunud, ta vajab uut lähenemist ja tunnetamist läbi sinu kõrgema taju.

Aga, kui sa siiski oled hakkanud füüsiliselt inimeste ümber nägema värve, ei tähenda see veel seda, et sul ei oleks arenenud kõrgemat taju. Sellest sa saad aru siis, kui sa mõistad, kas sa suudad neid värve ja seal leiduvat infot tõlgendada või hakkad sa pigem keskenduma teadmistele, mis sul on varem olemas.

Kui sa oled hakkanud nägema värve, see on väga hea. See näitab sinu avatust peenematele energiatele ja maailmadele. Ja sul ei ole vaja seda karta, sest me oleme ka sellel teekonnal sinu kõrval ja see kõik on juhtunud õigel ajal ja sinu jaoks õigel moel.

Kuid, kui sa loed aurasid,  eriti tehes seda praegusel ajastul, soovitame me keskenduda vaid kõrgema taju informatsioonile, sest see on teise inimese lugu, kellegi konkreetse inimese lugu. Läbi kõrgema taju tuleb sinu kaudu selle inimeseni ka info tema kaitseinglitelt ja teejuhtidelt ja nii sa saad tõeliselt seda inimest aidata, mitte vaid rahuldada teie kummagi uudisimu. Kui sa vahendad kõrgemaid energiaid, siis toimub kusagil tasandil alati ka tervendamine. Kui valgus paistab pimedusse, siis läheb tuba alati valgemaks, just sellepärast palume me sul kasutada sinu kõrgemat taju.

Sinu kõrgemate kehade värvid sisaldavad aga teie mõistes tavaliselt ainult valgust, aga just seal on kõige enam sümboleid, märke ja pühitsusi eelnevatest eludest. Seal on eluraamatutes kirjas ka teie selle elu saavutused. Mingil hetkel need tõstetakse ümber universaalsetesse raamatukogudesse, aga millal, see on indiviiditi erinev.

Värvide tähendusest me hetkel sulle pikemalt ei räägi ja seda sellel põhjusel, et üks värv võib olla paljudes eritoonides ja need kõik toonid tähendavad väga erinevaid asju. Ja igal toonil võib olla veel palju erinevaid mustreid ja kujundeid. Värvide tõlgendamisel lähtu kiirgusest, kui vaja, siis kuula heli ja sinu kõrgem taju aitab sind. Siinkohal me veelkord suuname sind usaldama sinu sisetunnet. Toetu vaid oma sisemisele, kui sa tegeled teise inimesega ja veel enam, kui sa tegeled iseendaga. Loomulikult oleme ka meie sinu kõrval, kuid selle sõnumiga me lihtsalt palume sul unustada kõik see, mida sa oled raamatutest lugenud või kellegilt kuulnud, sest siin ja praegu hetkes sa saad tõeliselt aidata ja tõelise selguse vaid sügavalt sinu seest. Ei aita sind ükski raamatutarkus, ega kellegi teise sõnad. Need võivad vahel küll suunata, kuid kui sa ei tee oma sisemisi järeldusi ja ei lasku sügavale oma südamesse, siis tegelikult ei saa sind ükski raamatutarkus aidata. Aga me teame, et sa oled teel. Sa oled sellel imelisel teekonnal ja sa oled sellel teekonnal oma südamesse juba edasijõudnud, sest vastasel juhul sa lihtsalt ei loeks seda õppeprogrammi ja ei rändaks koos meiega sellel imelisel teel.

 

 

KUIDAS SA LEIAD ÜLESSE OMA KÕRGEMA TAJU

Tegelikult on kõrgem taju koguaeg sinuga, aga tema kasutamiseks on sul vaja läbi minna paljudest energiamaailmade väravatest. Et näha ja tunda selgelt, on vaja läbida kristall väravad. Need väravad on tehtud tõelisest eeter tasandi kristallist ja olles värava lähedal sa võid tunda kiirgamas selle jahedat kristallset energiat, mis tungib sügavale sinu teadvusesse. Vähesed teist inimestena tajuvad seda, et on ületanud kristallväravate piiri, aga sellegipoolest on toimunud teis muutus ja paljud eelnevad teadmised on kinnitunud. See värav pitserdab kinni paljud eelnevad teadmised, milles te seni veel olete kõikunud ja ilmutanud ebakindlust.

Enne kristallväravaid on palju eelnevaid väravaid, millest sul on vaja läbi minna. Kivide ja kristallide maailmasid tundma õppides, nad toetavad sind sellel teel ja iga värav annab sulle omanäolise pühitsuse. Siiski ei ole kõik need väravad seotud kivide ja kristallide kuningriikidega, aga sellele teadlikult keskendudes sa hakkad neid üha tihedamini ära tundma.

Teid nende väravate läbimiseks on palju ja iga värava läbimine avardab omakorda sinu kõrgemat tajumisvõimet. Siinkohal soovime me rääkida ühest kiireimast teest, kuid sa võid kohale jõuda ka teisi teid kasutades. Kui sa teed püsivat ja sihikindlat sisemist tööd,  siis sa jõuad igaljuhul kohale.

Meetod, mida meie sulle soovitame on lihtne, see palub lihtsalt kasutada sinu maiseid meeli, et seeläbi tundma õppida kõrgemaid meeli ja tajusid. Maiseid meeleelundeid on sul viis. Kõrgemaid tajusid on sul hulga rohkem, aga lihtsustamiseks oleme me koondanud selles õppeprogrammis nad kõik kokku kõrgema taju nime alla.

 Sinu silmade eest jookseb päeva jooksul läbi palju pilte, palju informatsiooni, millest sa teadlikult salvestad väga vähe. Tegelikult salvestab sinu alateadvus mõneks ajaks kogu informatsiooni ja mitte ainult sellest mida sa näed, vaid ka kõigest sellest, mis on olnud sinu energiavälja ulatuses. Viga seisneb vaid selles, et suures ulatuses sa ei oska seda informatsiooni hiljem kasutada. Sa kasutad vaid paari protsenti sellest oma igapäeva elus. Info on mõõtmetelt loendamatu, mis toimub tegelikult iga hetk sinu infoväljas. Kõrgema taju avanedes see protsent suureneb tasapisi.

Kosmiline energia on väga tugev ja sulle selgelt tajutav. Soovitame sul minna õue mõnel täiskuuööl või ööl, kui taevas on palju tähti ja vaadata neid. Aga ära vaata neid, kui pilti, vaid vaata neid, kui energiat. Selleks on sul vaja viia rohkem hingeenergiat silmade sisse. Lase hingeenergia voolama silmadesse ja lihtsalt vaata. Kui sa sellega hakkama saad, siis võib esmane kogemus olla nii vapustav, et sa hakkad nutma. Sinu aju ei leia esmapilgul sellele lihtsalt teist lahendust . Seni on tema harjunud juhtima sinu nägemist ja kuna ta ei saa aru, mis toimub, siis füsiloloogiliselt võib olla sinu reaktsioon nutmine. See on tõeline nägemine, sa nägid peale pildi veel tohutul hulgal enam informatsiooni, mis on jäänud tavalise nägemisega märkamata. Mida igaüks nii vaadates näeb, see on väga erinev, aga sarnane on sügav puudutus vaimu poolt ja sa tunned nagu iga su rakk ärkaks ellu.

Taevakehi on sul võimalik ka kuulata. Aga esmalt soovitame sul minna loodusesse ja kuulata loodushääli. Sa imestad, kui palju helisid tegelikult sinu ümber on. Ja kui sa oled neile teadlikult keskendunud, siis sa märkad, kui paljusid helisid sa tegelikult alateadlikult oled seni ignoreerinud ja ise blokeerinud ennast nendest. Nad on füüsilise helina koguaeg olnud olemas, aga sa ei ole varem kuulnud neid. Teadliku kuulmist arendades võib sul inimeste keskel või linnakäras hakkata tekkima tunne, et kõik räägivad liiga kõvasti, et müra on väga palju. Kui sinuga peaks nii juhtuma, siis sul on vaja õppida ennast vajadusel taas välja lülitama. Ka see on võimalik.

Samuti on tohutu hulk erinevaid helisid teistel sagedustel, mida sinu füüsiline kõrv ei ole võimeline kuulma, küll aga on sul võimalik neid kuulda läbi oma kõrgemate meelte. Kõrgema taju arenedes võib sulle tunduda, et sa kuuled neid helisid oma füüsilise kõrvaga, tegelikult see nii ei ole. Sinu jaoks saab see siis reaalsuseks ja sinu mõistus hakkab teda mahutama siia maailma, aga selle maailma piirid ei ole kaugelti samad, mis teie füüsilisel maailmal. See on paik hingetasandil, milleni jõudmiseks sa oled ületanud füüsilise tasandi piirid.

Järgnevaks tunneta, kui palju on selles maailmas, kus sa elad, erinevaid lõhnu. Võta mõnel hommikul aega ja mine taas ja taas loodusesse. Ikka ja jälle me suuname sind loodusesse, see ei ole juhuslik, vaid sellel on sinu jaoks eriline tähendus. Loodus on koht, kus sul on võimalus astuda ühendusse oma ürgse jõuga, sinu madalamad kehad saavad sealt ammutada palju jõudu ja energiat. Nuusuta looduses olles erinevaid lilli ja puid. Aga ära neid nuusuta nii, et sinu nina on lille vastas, nagu sa oled harjunud tavaliselt tegema. Vaid jäta umbes 10 sentimeetrine vahe. See aitab sinu tajul areneda ja peagi sa avastad, et sa võid kõndida looduses, vaatad mõne lille poole ja tunda tema lõhna. Taju veel enam edasi arenedes võid sa kodus olles sellele lillele mõelda ja piisab vaid sinu mõtlemisest lillele ja tema aroom kandub sinuni.

Nüüd me rändame edasi, sinu maitsmismeeleni. Maitsmismeelt on sul kõige parem arendada, kui sa aeglustad oma söömise tempot. Naudi toitu ja näri toit nii peeneks kui võimalik. See aitab sul ka eristada sinu kehale vajalikke toiduaineid. Kui toiduaine on ebavajalik, siis on sul ebamugav teda kaua ja ülipeeneks närida. See hakkab sulle vastu, sest sinu keha tegelikult ei omasta seda. Samuti on sul seda energiatasandil raske omaks võtta.

On veel üks viis maitsmismeele arendamiseks, see on blokeeringute vabastamine sinu seksuaalenergialt, kui sa muutud seksuaalselt avatumaks, vabamaks ja tervemaks, siis naudid sa ka rohkem toidu maitset. Sa võid avastada ja üllatuda, kui hästi kõik maitseb ja varem sulle maitsetuna tundunud puu ja juurviljad või teised toiduained, võivad omandada sinu jaoks omanäolise maitse ja meeldimise.

Kompimismeel on teie meeltest saanud kõige tugevamini nüristatud ja maha surutud. Vaadake väikest beebit, kuidas tema kombib maailma ja millise hingeenergia ja armastusega ta seda kõike teeb. Kuna see on eluks nii vajalik oskus, siis on see talle instinktina kaasa antud. Siinkohal tahame rõhutsds ka seda, et instinktina õpib laps tundma maailma ka läbi teiste meelte.Kui füsiloloogiline instinkt nõrgeneb, siis oleks vaja vanematel läbi oma kõrgema teadlikkuse arendada edasi lapse füsioloogilisi meeli, vastasel juhul seitsmendaks eluaastaks see on juba tugevalt nüristunud. Kas pole kahetsusväärne, et enamus täiskasvanud ei kasuta tõeliselt nii väärtuslikku vahendit, mis on neile looduse poolt kingitusena kaasa antud. See tundub liiga lihtne, et toimida, aga me kinnitame sulle, et kiirteed on alati  lihtsad ja sirged. Kui tahad keerulisemat lugu, siis on sul vaja kombata lihtsalt rohkem pimedatel kõrvalteedel ja sa saad ka seda. See maailm pakub sulle üllatavalt palju võimalusi ja sinu vabat tahet alati austatakse.

Puutemeele arendamiseks palume sul õppida alustuseks puudutama oma keha. Kui sa pesed oma keha, kas pesed sa teda samamoodi nagu sa pesed lauda või põrandat? Mitte, et laua või põranda pesemine oleks sulle vähemtähtsam, aga siinkohal tahame me sulle näidata seda, kuidas enamus inimkonnast ennast tegelikult puudutab.

Kui sa puudutad oma keha siis võta selleks aega ja tee seda üdini tunnetades. Tasapisi sa märkad, kui tundlik sa tegelikult oled ja seda, kuidas sinu kompimismeel arendab sinu maailmatunnetust. Õppinud puudutama iseennast, ei pese sa enam kunagi ka lauda või põrandat nii nagu sa tegid seda varem. Õppides puudutama iseennast, oled sa õppinud puudutama tervet maailma, samuti ka enda lapsi ja armastatut. Ja inimene, keda on kunagi puudutatud tõeliselt, ta ei unusta seda kunagi. See tungib tema energiasüsteemi ja ühel hetkel, kui ta on selleks valmis, aitab see avaneda ka tema puutemeelel. Ja maailm tänab sind sinu imetegude eest. Ületa hirm puudutada või kallistada. Ka inimesed, kes tunduvad sulle algul vastumeelsed, ka neile saad sa jagada oma armastava kallistuse või puudutusega väga väärtuslikke osakesi, mis jäävad aktiivselt nende energiakehades nende valmisolekut ootama. Lihtsalt energiaväljas seistes sageli ei avaneta, et võtta vastu, kallistades on see tõenäosus palju suurem.

Keda ja millal puudutada, selle tunneb tõeline puudutaja ära. Kui energia on üleval, siis sa tead, et on õige hetk. See energia ülevalolemine võib tähendada kellegi juhuslikult puudutamist, kallistamist või kellegile oma töe rääkimist. Ja siis tegutse kohe, ilma viivituseta. Muidu tuleb vahel mõne energia uuesti saabumist üsna pikalt oodata ja sinu aeg on sinu arengu seisukohalt ülimalt väärtuslik. Seega me suuname sind tegutsema kohe, kui sind suunab energia.

Kui saad tagasilööke,  siis mõtiskle need lahti ja õpi nendest, ka need oli vajalikud. Tunnetades sa mõistad nende vajaduse ära. Kui energia suunas, siis oli sinu tegutsemine ilmtingimata vajalik ja sa tegid õigesti, isegi siis, kui sa said maises mõttes haiget. Tervenda siis see haav ja tõuse läbi selle kogemuse palju kõrgemale ja sul avaneb võimalus edasi liikuda. Alati avaneb! Kuid enamikel juhtudel ei saa sa tagasilööke, vaid sooje ja siiraid südameid, kes sinu poole armsusega vaatavad ja tänu kingitud armastusele on võimelised ka enda perekonna ja lähedasteni enam armastust viima.

 

KUIDAS SINU SISEMINE MEHAANIKA TOIMIB

Tugevate tunnete puhul nagu tugev valu, mingi osa sinu energiast lahkub sinust. Pühaduse energias viibivate armastajate vahel lahkuvad need energiad teineteisesse. Ja see kõik on üliväga meie rõõmu ja heameelega üle valatud. Selline võrdne jagamine ja saamine on tõeliselt ilus ka siitpoolt vaadates. Need, kes selleks on valmis kasvanud ja selles elavad on üliväga õnnistatud ja ka emakese maa erilise kaitse all.

Kogedes aga tugevat hingevalu, ei ole sinu energiasüsteem alati võimeline sellega toime tulema ja mingi osa sinu energiast lahkub sinust. Hirmu, kurbuse ja viha ajal lahkuvad need osad sarnase sagedusega maailmadesse ja seal on palju olevusi, kes tunnevad suurt headmeelt, kui saavad omastada mõne sinu energiaosakese. See annab neile juurde jõudu.

Energiaosakesi on sul väga palju, seega sellised pahalased pealtnäha ei tee suurt kahju, aga siitpoolt vaadatuna on see selgeltnähtav kahju sinu energiasüsteemile. Mõni neist pahalastest võib jääda inimese energiakehasse kogu tema eluks, aga võimalik on ka mõne kuune, isegi mõne päeva ja tunnine kahju.

Aeg oleneb palju sellest, kas see inimene märkas, et midagi muutus. Soovitame sellistel hetkedel paluda saata sinu sisse ja sellesse olukorda inglitel armastuse ja puhta valguse energiat, siis saab see tühik täidetud uue ja küllusliku energiaga ja kui sul õnnestub kunagi kaotatud energiaosake tagasi saada ja see asetub uuesti loodud ja tervendatud osakese peale, siis on sel kahekordse tugevusega magnetiline jõud. Seega me võime väita, et need kes teie seast on palju kaotanud ja suutnud ka palju tagasi tuua, nad saavad tugevamateks teie hulgas. Võti peitub selles, et osake ei saa tagasi tulla ennem, kui sa oled rajanud talle valgusetee, kui aga see valgusetee on rajatud, siis omab see koht juba kirgast energiat ja jõudu, mis ühinedes sinu tagasituleva energiaosakesega saab väga võimsaks ja tugevaks.

Energiaosakesi saad sa tuua tagasi ka ilma kirka armastusejõuta, seda on teie seas korduvalt tehtud ja selleks on erinevaid viise, kuidas seda teha. Kuid sellisel juhul ei asetu see osake oma õigele kohale teie energiakehas. Ta jääb ekslema ja võib tekitada painajaid, sest ta ei leia oma kohta ülesse. Ta on segaduses, ta ei saa aru toimunust, sest tal ei ole piisavalt valgust, et näha. Osaliselt on see sarnane lapsega,kes tiritakse ema kõhust välja keisrilõikega. Ta ei olnud selleks valmistunud ja osa tema hingest on shokeeritud, sest tema tee ei olnud valgustatud.

Kuid iga lapse valguseteed siia ilma saab rajada ka hiljem. Me kordame veel, teil on võimalik teha seda ka tagantjärgi. Vaadake oma sisemise nägemisega enda teed siia maailma. Milliseid värve te sellel teel ja ukselävel näete. Ja valage see üle armastusega ja paljude valgusesädemetega. Selles saavad sind aidata ingellikud jõud ja energia ja valguse suunamine sinna sisse. Tea seda, et me oleme kogu aeg sinu juures, valmis toetama sind sinu tervenemisprotsessis, sest sa oled meie poolt nii väga armastatud.

Nüüd sa võibolla soovikisd teada, kuidas rajada valguseteed hingeosakeste tagasitoomiseks? Esimene võti on olukorra mõistmine. See on hetk, kus sa ei süüdista enam kedagi ja mõistad, miks see kogemus vajalik oli. Seega andestamiseenergia saagu sinu sõbraks. See on elav energia ja sul on võimalik temaga suhelda.

Edasine ravi vajab armastust. Seda kuuldes sa tead, mida teha. Kui veel ei tea, siis võta aega, kuula oma hinge ja sa saad teada. Sa lihtsalt luba voolata armastusel sinna sisse ja see saab imelisel viisil tervendatud. Kui sinu süsteemis on leidnud aset tervenemine, siis on meil lubatud tagasi tuua need osad ja paigutada need sinu energiasüsteemis õigele kohale. See on meie energiainglite spetsiifiline töö, mida me terve elu jooksul teie kõigiga teeme.

Teatud mehhanismid sinu energiasüsteemis, aga koosnevad programmidest. Programmid on kokku pandud sinu uskumustel. Tavaliselt sisaldavad nad midagi sellist mida sulle on varases lapsepõlves tihti korrutatud, kuid nad võivad olla pandud kokku ka sinu hingetraumadele ja neist lähtuvatele uskumustele, mida sa oled uskuma hakkanud. Nende programmide ümberkirjutamiseks sa vajad aega, aga ka see on üks võti, toomaks tagasi sinu kaotatud energiat.

Mõnele teist on lapsepõlves korduvalt korrutatud, et ta ei saa millegagi hakkama. Mõni teine, aga on veendunud, et ta ei oska laulda, tantsida või joonistada. Samuti võib programm sulle koguaeg alateadlikult sosistada, et sa ei tohi usaldada, sest siis sa võid haiget saada. Sa hakkad tundma hirmu sellises olukorras ja läbi sinu korduva hirmu saab programm veel enam energiat, et sinu energiasüsteemis edasi töötada. See on toit, mida ta vajab eluspüsimiseks. Ja see programm teeb kõik endast oleneva selleks, et sa seda uskumust edasi usuksid. Olevused, kes negatiivsete uskumustega programme juhivad ei tööta sinu kasuks. Samas programmide taga, kus sa usud, et sa oled armastatud ja väärtuslik, seisavad valguse jõud.

Programmi ümberkirjutamisel sa vajad meelekindlust ja sihti olla püsivalt teel. Mõni teist saab läbi sarnase olukorra tunda ka tugevaid positiivseid tundeid.Nendel teie seast kirjutatakse need programmid automaatselt ümber, sest positiivne on alati tugevam negatiivsest. Aga sa saad seda saavutada ka järjepidevusega. Selleks me soovitame sul võtta paberilehe ja kirjutada sinna peale positiivne ja kindel lause, mis puudutab seda uskumust. Ja korrata seda 30 päeva. Saagu see armastusega sinu mantraks neil päevadel.

Peagi sa saad näha imelisi lahendusi sinu elus. Olukorrad, mis enne tundusid lootusetud, saavad nüüd võimalikuks. Sammud, mida sa varem poleks kunagi julgenud astuda, saavad nüüd astutud. Sest see osa sinust, mis varem seda keelas, saab olema tervendatud.

Me soovime sulle üle anda ka ühe erilise kingituse, mis saab iga ühe jaoks teist olema pisut erinev. See kingitus saabub sinuni energia tasandil ja see sisaldab valgust ja abi sinna olukorda, kuhu sa hetkel kõige enam tervendust vajad. See olukord saab imelisel viisil tervendatud. Ühine hetkeks meiega meditatsioonis ja sea selge taotlus selle olukorra lahenemiseks ja tervenemiseks. Sinusse lihtsalt tuleb kindle teadmine, mida teha ja kuhu suunas liikuda ja peagi sa avastad, et on saabunud tervenemine. See on meie lubadus sulle. Sa oled üliväga armastatud.