2) Õppeprogramm "Energia alustalad" 2 osa

TE ANNATE ÜKSTEISELE OSAKESI

Soovime teile lahti seletada veel sügavamalt energiaosakeste mehanissmi. Et seda kõike paremini mõista, tunneta ennast praeguses hetkes. Sa hakkad tundma kuidas energia siseneb sinusse. See on armastuse energia ja ta on tulnud sind toetama, sest ainult koos temaga oled sa võimeline tõeliselt mõistma.

On püsivad energia osakesed ja on täpne koopia igast energiaosakesest. Koopiad omakorda jagunevad paljudeks osadeks, samuti nagu sinu hingeosakesedki. Koopia on see, mida sul on võimalik vahetada teiste inimestega. Kõige suuremad koopiate vahetused toimuvad mehe ja naise vahelistes suhetes. Aga nad võivad toimuda ka teiste inimestega.

Üha enam levinud on ka see, kus õpetaja või tervendaja annab abivajajale koopia enda energiasüsteemist. Tavaliselt see ei toimu teadlikult, vaid see on energia vaba liikumine õigel ajal ja õigesse kohta. See on väga suur kingitus ja need kingitused saavad sulle praegusel ajastul järjest tuntavamaks.  Kui sa oled kellegile kinkinud koopia, siis sinu energiasüsteem hakkab looma uut koopiat sellest hingeosast, loomise kiirus sõltub energia ringlemise kiirusest, see võib toimuda ka koheselt. Nagu teil ka maal on võimalik originaaldokumentidest teha palju koopiaid, sama võimalus on ka vaimses maailmas. Kuhu ja kellele oma väärtuslike dokumentide koopiaid jagada, selle peab ära tundma sinu süda. Tõelised õpetajad ja tervendajad tunnevad selle ära ja see kõik toimub neis alateadlikult ja loomulikult.

Veel üks energia vorm sinu energiakehas on väga liikuvad ja aktiivsed energiakübemekesed, see on sinu vibratsioon. Neid osakesi jätad sa pidevalt endast maha sinna, kus sa ringi liigud ja neile kellega sa suhtled. Neid eraldavad sinu püsivad hingeosakesed üsna suures mahus kogu aeg ja see, mida nad endas sisaldavad ja välja kiirgavad on seotud sinu vibratsioonitasemega. Kui mõõdetakse vibratsioonitaset, siis saab info just sealt.

Kui sa seisad kellegi energiaväljas, siis sinu energia on võimeline aktiveerima teises inimeses energiaosakesi, mis sinu energiakehas on väga liikuvad ja aktiivsed. Nii saate vastastikku väga palju teineteist aidata.

Sa oled kindlasti paljudel kordadel tajunud ka teiste tundeid, aga oskamata eraldada enda energiat tema omast, oled sa pidanud neid enda omadeks. Võibolla sulle isegi meenub mõni kord, kui sa oled kellegagi suhelnud ja sinu emotsioon on järsult muutunud, kuigi sõnad mis te vahetasite ei oleks saanud seda kuidagi teha. Sa tajusid oma vestluspartneri energiat, olid vastuvõtlik ja tema tunded kandusid sulle üle. Eriti tugevalt toimub see teie seas nendega, kellel on hästiarenenud empaatiavõime, aga see toimub ka kõigi teistega. Saadav emotsioon võib osutuda nii positiivseks , kui negatiivseks. Negatiivse emotsiooni puhul lihtsalt raputa enda keha läbi, samuti piisab dussi all käimisest või kergest sörkjooksust. Energiad vahetuvad ja sinu energia loksub taas tasakaalu. Mida puhtamalt ja selgemalt õpid seda tajuma ja mida rohkem sellega tegeled, siis ühel päeval märkad, et sa tunned teise inimese tundeid, aga sa ei võta neid enam endale üle. Sa oled saanud piisavalt tugevaks. Ja seda just tänu neile eelnevatele kogemustele.

Energiaid ligi lastes ja kogedes sa õpid ja saad tugevamaks. Vaadates inimesi, kes ennast koguaeg kaitsevad millegi eest, siis me nii tihti soovikisme küsida teilt, miks keelad sa kallis endale kogemist ja elamist? Selle asemel me soovitame hoopis tervendada iseennast ja oma sisemaailma. Tundmatu energiaga kokku puutudes küsida, mida ta tuli sulle õpetama?  Sulle saabub vastus ja sinu areng saab olema kiirem, siis kui sa koged energiaid.

Kannatus ei ole sulle mitte kunagi mõeldud karistuseks, vaid ta seisab sinu ees, et sa saaksid astuda tema sisse ja leida selle kannatuse seest ülesse kuldne laegas, mida ta sisaldab. See on justkui ülessanne matemaatika tunnis, mille lahendamisega sa pead murrad, aga pärast selle eest hea hinde saad.

Õppetunde saate te kõik läbima niikuinii, et mõista ja tundma õppida seda universumi, kui energeetilist multidimensiooni. Tegelikult me ei nimetaks neid isegi kannatusteks, vaid lihtsalt energia läbitöötamiseks. Seda tüüpi kannatused ei ole alati seotud selle elu põhjuse ja tagajärje seadusega, vaid see on puhtalt energia läbitöötamise küsimus. Need on erinevad asjad ja sul on võimalus neil vahet teha.

Põhjuse tagajärje seadus töötab vastavalt sinu tegudele, mõtetele ja sõnadele. Soovides kellegile halba, siis soovid sa seda alati peeglisse, seega see halb hakkab sealt peeglist sinule otsa vaatama. Kui, aga sinu teod ja mõtted kiirgavad välja kullasära, siis kiirgab ka maailm sulle seda üha rohkem ja lausa imelisel viisil saabuvad sinu ellu lahendused. Seega iga tegu, mille sa teed, teed sa eelkõige endale. Kui sa kedagi vihkad, siis vihkad sa eelkõige ennast. Teist inimest mõjutab see ka, aga oluliselt vähemal hulgal, kui sind ennast. Seega armastagem kullakallid ja lubage sellel armastusel veel ja veel voolata ja ringelda. Nii saavad ka teie elud olema pidevas küllusevoolus.

Tagajärg võib saabuda kohe, võib tulla ka päeva, kuu või aasta pärast, aga ta tuleb kindlasti. Süsteem ei tee vahet, kellele sa mida soovisid. Süsteem lähtub soovi väljaandjast ja toob sinuni üha enam ja enam sarnast energiat, mida sa välja saadad. Sest ta on tehnika, mis on programmeeritud töötama sellisel kujul.

Erand tuleb sisse alles siis, kui sinu soov on nii puhas ja siiras, et ta puudutab ingelliku energiaga maailmu. Siis tekib võimalus sekkuda ja kui meile on antud luba vaimsete seaduste kohaselt midagi süsteemis muuta, siis me teeme seda.

 Läbi palve on maailmas korda saadetud palju imesid. Inglid võivad ja saavad vajutada selle suure mehhanismi nuppe sinu kasuks, kui sa oma südamesoojuse ja siirusega seda neilt palud. Aga siin ei ole võimalik kellegil teie seast petta, sest inglid suhtlevad alati südamest südamesse. Südamest südamesse on sul võimalik suhelda vaid juhul, kui sa siiralt usud, et teine osapool on sinu jaoks olemas ja ta kuulab sind. Teisel juhul sind kas ei kuulda, sest heli ulatub madalamale sagedusele või lihtsalt ei tehta midagi, sest ei ole vaimset luba. Sellisel juhul isegi sinu kaitseingel ja teised inglid, kes on sulle kogu sinu elu lähedal, ei saa midagi teha. Nad võivad küll hoolivalt hoida sinu käest ja palvetada sinu eest, et sa ühel päeval mõistaksid enamat, aga nad ei saa sinu heaks vajutada süsteemis nuppe.

Süsteem toimib alati 100% ndilise täpsusega, kõik on väga täpselt paigas. Seega ei saa ka ajastuses kiirustada. Aga, kui sa muudad iseennast, kui sa teed tööd oma sisemise templiga, siis sinu energia muutudes saab muutuda kõik sinu ümber, ka ajastused. Asjad lihtsalt hakkavad juhutuma kiiremini.

 Veel üks moodus süsteemis nuppude liigutamiseks on taotlus. Sinu siiras taotlus paneb alati midagi liikuma. Vajutab nuppu, mis suunab erilise kiirusega asjad sinu taotluse suunas liikuma. Tugeva energiaga inimeste taotlused võivad mõjutada palju ka nende lähedaste elusid, seega olge taotlust tehes hoolikad ja lähtuge alati armastusest.

Armastus sinu sees heliseb alati imelistes nootides, seega leia see üles ja lähtu tähtsaid otsuseid vastu võttes alati temast. Taotluse tegemine on vaimses mõistes sama tähtis otsus, kui maja lepingule allakirjutamine, auto ostmine või puhkusereisile sõitmine. Ka taotlust tehes annad sa välja ressursse, sa tasud selle eest omal moel. Seega tehes kehva taotluse, mis ei ole võimeline läbima vaimsete seadusete väravaid, raiskad sa asjata oma ressursse.

Kui taotlus ei läbi seaduste väravat, siis on üsna tavaline, et ta jõuab sinna maailmadesse, millega tema energia on sarnane. Nendes maailmades on palju olevusi, kes tunnevad selliste taotluste üle palju rõõmu ja nad hea meelega omastavad selle energia.

Kui oled kunagi lähtunud valedest alustest, siis sul ei ole siiski vaja muretseda. Sa saad seda kõike muuta. Luues enda sisse enam armastustuse ja valgusemaailmu, rajad sa tee tervenemisele. Ja sa oled meie poolt alati üliväga toetatud ja armastatud, isegi siis, kui sa teed vigu.

 

 

HINGETASANDI LEPINGUD

Jalutades tänaval läbi kellegi energiaväljast sa isegi ei aima, mis toimub, aga toimub palju. Energia tasandil te suhtlete teineteisega, toimub vähemal või suuremal määral info ülekandmine. Võimalik, et te isegi sõlmite lepinguid. Hingetasandi lepingu sõlmimine tänaval, ilma suhtlemata ei ole tavaline, aga vahel harva seda siiski juhtub. Lepingu sõlmimiseks on vaja silmsidet ja see inimene, kellega sa oled sõlminud lepingu, jääb sulle eriliselt meelde. Silmside on oluline sellepärast, et silmade kaudu toimub intensiivne energia ülekandmine. See on nii tugev, et tundlikumad teie seast tajuvad, kui keegi seisab nende selja taga ja vaatab neid.

Leping ise on lihtsas keeles vahetuskaup, milles osalevad teie kõrgemad minad. Me vabandame, kui see informatsioon sulle liiga tehniline tundub, aga energia mõistmiseks ja selle täpseks kasutamiseks on teil praegusel ajal hädavajalik mõista energia mehanismi. Kui sa tahad köögis mõnda masinat kasutada, siis on sul vaja teada, kuidas see töötab. Täpselt samuti on sul vaja teada, kuidas töötab sinu energia, et sa saaksid teda kasutada õiges suunas.

Paljud neist lepingutest on sõlmitud juba enne sinu sündi. Näiteks lepingud, et keegi sinu hingekaaslastest siseneb sinu ellu, kui sa oled kahekümmne kuue aastane. Ja ta tekitab sinu elus või sinu tunnetes suurt segadust. Leping on tehtud juhuks, kui sa selleks vanuseks ei ole teatud vajalikus mahus õppinud käsitlema ja armastama teatud energiaid, näiteks hirmu või armukadedust. Siis sinu hingesõber tuleb sulle appi. Siiski ei ole leping alati vahetuskaup selle elu mõistes, te teete seda elust elusse kordamööda. Leping võib olla ka kingitus või suunamine, õigel hetkel ja õiges kohas. Näiteks ilmub sinu ellu õpetaja, kui sa oled neljakümmne aastane, kes toetab vaimselt sind oma kohalolekuga väga palju. Või ilmub sinu ellu keegi, kes toetab sind materiaalsemas mõttes, just siis, kui sa seda kõige enam vajad. Paljud neist olukordadest on teil eelnevate lepingutega kokku lepitud ja kui on tulnud kätte õige ajastus, siis süsteemis vajutatakse nuppu ja energeetiline toetus hakkab sind energiaga suunama, et sa täidaksid oma rolli. See on vastupandamatu tõmme teha või öelda midagi. Need lepingud on ootamas ja saatmas sind energiatasandil , teadlikult neile keskendudes hakkad sa neid üha tihedamini ka ära tundma.

Saab olema ka neid teie seas, kes lepingutest loobuvad. Aga mõtiskle nüüd hetkeks, kas kahepoolset lepingut saab lõpetada üksi? Te teate seda hästi, sest maal käib kõik sarnaste reeglite järgi. Karistus ei ole siiski sarnane, sest keegi mitte kunagi ei karista sind. See inimene jääb ilma lihtsalt lepingu teise poole pakutud tasust. Ja osad tema võimalused saavad seetõttu piiratud. Kuid see ei pea nii jääma, sest eksimused andestatakse sel samal hetkel, kui need tehakse ja kui inimesel on uute väärtuslike lepingute tegemiseks veel piisavalt energiat, siis on tal võimalus igal hetkel kõike muuta. Kui tal aga ei ole piisavalt energiat , kui ta on sõlminud liiga palju ebasoodsaid lepinguid või kulutanud oma energiat oma kahjuks, siis tavaliselt selline inimene elab elu justkui ühe pulga peal, ta ei arene hingena edasi, kuni ta ühel hetkel lahkub füüsilisest kehast. Teise võimalusena ta viiakse ta enda hinge nõusolekul läbi imedevärava. Seda ei juhtu tihti, aga see on võimalik.

Seda enam me palume teid, et ärge peljake ja mõistke hukka ka silmnähtavalt kõige lootusetumat juhtumit, sest võibolla saad just sina olla selle inimese jaoks sillaks imedeväravani. Elu õpetab teda ja kui ta ei näe ja ei mõista, siis järjest karmimalt. Sinult ta vajab lihtsalt mõistmist ja head sõna ja sinu energiaga kokku puutudes ta hakkab nägema lootust seal, kus ta seda varem ei osanud näha. Ja tundma armastust seal, kus ta varem nägi varje. See lootusekiir juhatab selle inimese tema imedeväravani. Ja kui ta selle läbib, siis on ta teadlikul enesearengu teel ja talle määratakse uued vaimsed saatjad. Saatjad on teie mõistes nagu õpetajad, aga nad on seda energeetilisel tasandil. Nad mõjutavad ja juhendavad sinu arengut läbi oma arenenud energiakehade, kindlas kokkulepitud suunas. Ja sina, kui sa viibid nende energias, sa oled toetatud nende poolt. Samuti saab olema toetatud too inimene, kes vajab sinu abi, kui ta on sinu energiaväljas.

Aga pea meeles kallis, aita inimesi vaid siis, kui nad seda sinult küsivad ja on sinu energiatele vastuvõtlikud. Teisel juhul rikud sa vaba tahte seadust. See on justkui ukse murdmine, mida sulle ei ole avatud ja sissetungija oled sina, mitte tema. Sissetungija on teie mõistes kurjategija. Kui sa lähed kellegile külla, koputad uksele ja ta ei ava sulle ust, kas lähed siis sellest hoolimata sisse jõuga? Palun ära tee seda ka energiatasandil.

Energeetiline maailm on täpselt samasugune maailm nagu füüsiline maailm ja ka seal kehtivad omad reeglid ja seadused. Keegi ei keela sul koputamast ja küsimast, aga me kordame veel, ära ava võõral territoorjumil uksi jõuga.

Kui sa näed tänaval mures ja vaevas inimest, siis loomulikult astu tema juurde ja ütle tere. Isegi, kui ta sind eemale tõukab, oled sa muutnud killukest tema päevast ja energiatsandil on toimunud muutusi. See ei ole sissetung. Sissetung ei ole ka see, kui te alustate rääkimist ja sa räägid talle, mida sa teda nähes tajusid ja kui ta jääb tähelepanelikult kuulatama ja tunneb huvi enama informatsiooni vastu, siis sa saad seda teha. Kui ta aga kas energeetilisel tasandil või ka füüsiliselt nähtavalt tõmbub eemale, siis on sul aeg edasi liikuda. Kunagi tulevikus võib ta sind veel ülesse otsida, sest mingi osa temast jättis meelde tõe ja armastuse helina, aga seda võib selles elus ka mitte juhtuda. Sina oled oma töö teinud sellega, kui väljendasid seda laulu, mida sinu süda laulda tahtis ja kui keegi ei ole valmis seda laulu kuulama, ära siis sina sellepärast veel laulmist lõpeta. Sina laula oma viisi edasi, kuhuiganes ka sinu jalad sind kannavad. Lihvi oma oskusi, õpi tundma energeetikat ja ühel päeval sa märkad, kui palju abivajajaid sinu ümber on ja tulevad tagasi avatud ustega ka osa nendest inimestest, kes varem uksed mürtsuga kinni lõid. Tasapisi on ka nemad õppinud avama oma uksi armastusele ja nüüd sa saad neid aidata. Sa sisened nendest avatud ustest nende ruumi, kohta kus on võibolla veel päris pime. Võimalik ka et seal haiseb imelikult või puudutavad sind tumedate olevuste käed. Aga, kui sina oled tõeline ravitseja, siis oled sa nagu päike, kes valgustab kõiki, jäädes ise muutumatuks. Ja kui sa oled korra viibinud sellises toas, siis on seal kindlasti edaspidi valgem ja soojem. Ja see annab sellele inimesele julguse tasapisi avada enda sees veel uksi ja temas tekib julgus vaadata, mis on nende uste taga.

Sooviksime sulle veel rääkida selgeltnägemisest ja inimeste ravitsemisest. Kui inimene näeb selgelt, siis ei tähenda see veel, et ta suudaks ravida. Samas, kui inimene energiatasandil teisi ravib, siis ei tähenda see veel alati selgeltnägemist. Ravida suudab kõige enam see, kelle armastuse tasand on võimalikult kõrge. Ja see on sellepärast nii, et taevased tervendavad jõud ei saa voolata läbi madalamate tasandite. Nendest tasanditest pääseb läbi just selle sagedusega energia, mida see tervendaja endas kannab. Ta saab tervendada neid, kelle armastuse tasand on temast madalam, aga kelle armastusetasand on kõrgem, siis tegelikult tal ei ole võimet  tervendada neid inimesi. Ta võib anda nõu, jagada nägemusi, lõigata läbi energiasidemeid, aga tegelikult tal ei ole mõju nende inimeste üle, kelle armastuse tasand on temast kõrgemal. Küll aga inimene, kelle armastusetasand on kõrge, isegi siis, kui tema selgeltnägemise võimed ei ole veel välja arenenud, ta ravib sellegipoolest oma kohalolekuga. Tal piisab üksnes hommikul ärgata, välja astuda ja tema energiaväli hakkab juba tööle teiste inimeste tervendamisega. Ja tema jaoks õigel hetkel saab ta tugeva vaimse surve aidata teisi ja leida enda seest ülesse see laegas, kus on juhised, kuidas seda teha.

Täpsustuseks lisame veel, et lepinguid saab sõlmida ka madalamate energiatasandidelt pärit olevustega. Aga see ei ole teie jaoks soodne leping ja enamjaolt toimub see läbi nendepoolse pettuse. Tänu pettusele on nende lepingute lõpetamine väga lihtne, me palume vaid sul õppida seda tegema ja võtta seda infot täie tõsidusega. Sinu sünnihetkel pärandati sulle ka eelnevate põlvede ebasoodsaid lepinguid. Aga läbi enesearengu sa vabastad neid koguaeg. Teadlikult saad taodelda lihtsalt lepingu tühistamist ja selline taotlus täidetakse alati.

Raskem on olukord siis, kui selline leping on teostatud ilma vastaspoole pettuseta ja inimene on olnud täiesti teadlik sellest, mida ta teeb. Ja isegi, kui ei ole olnud teadlik, siis on ta tegelenud kellegile tahtlikult halva soovimsega ja selliseid lepinguid nii kergelt ei tühistata. Sellises olukorras on eranditult kõik need, kes tegelevad musta maagiaga.Nemad sõlmivad millegi saamiseks lepinguid tumedate jõududega. Tumedad jõud on need, kes sisaldavad vähe armastust ja valgust, seega nad ka kunagi tõeliselt ei armasta teda, kellega nad lepingu sõlmisid. Aga omakasu nimel nad teevad seda heameelega. Üldiselt nad tahavad sellisel juhul saada sinult energiat, aga võimalikud on ka muud ohverdused. Selline inimene sattub keeristesse ja teda on raske aidata. Kui ta ise seda siiralt soovib, siis mitte võimatu, aga ütleme teile nii, et see on teie mõistes keeruline. Sellel on kolm nüanssi. Esiteks peab ta omama hingetasandil siirast soovi muutuda, teiseks ta peab siiralt kahetsema toimunut ja kolmandaks tal on vaja õppida armastama kõiki neid inimesi, kellele ta on kurja teinud või kes temale on kurja teinud. Pealtnäha ei tundu need ülesanded rasked, aga sageli need on seda. Ja kui see inimene omab kõike neid kolme siirast soovi, siis maailm aitab teda tema teel. Maailm ei jäta mitte kunagi hätta ka kõige koledamaid tegusid teinud inimesi, kui nad siiralt oma hinges kahetsevad ja armastavad. Ja isegi siis, kui nad veel ei oska armastada neid, kes on neile kurja teinud, aga neil on siiras soov seda õppida, ka siis on nad toetatud. Siirast soovi arvestatakse samasuguse tõsidusega, nagu sa juba oskaksid seda. Kuid tee sealt välja ei pruugi olla kerge, sest tumedad jõud ei loovuta kergelt neid lepinguid, aga see on võimalik. Sulle piisab lihtsalt teadmisest, et see on võimalik.

Paljudel teist on kaasas selliseid raskeid lepinguid perekarmaliinist, sellisel juhul lihtsalt tööta need läbi. Ja sul on küllaga antud selleks kaasa jõudu ja energiat, et seda teha ja sellest kõigest läbi minna.

 Ja need siin ei ole lihtsalt sõnad paberil, nende sõnadega voolab sinusse tervendav valguseenergia sinu päriskodust. Ja sügaval enda sees sa tead seda.

 

INFO, MIS KANDUB EDASI MÖÖDA VERELIINI

Sündides said sa kaasa suure portsu oma eellaste informatsiooni. Kuid mitte otseselt nende hingeosakesi või nende hingeosakeste koopiaid. Sel puhul toimub info edasi kandmine teist liini pidi. Need on justkui energeetilised pakikesed, mis anti sulle kaasa eluteele tassida. Kokkupakitult leiab kõik selle sinu rakustruktuurist. Ja kui kedagi sinu eelpõlvlastest on näiteks vägistatud või nad on muul viisil kogenud sekusaalset rahulolematust  ja nad ei ole osanud seda oma hingetasandil korda teha, siis kannad sina samuti seda informatsiooni. See ei pruugi tähendada, et sind vägistatakse selles elus, aga astudes seksuaalkontakti ei ole asjad korras, sest sellel tasandil on energiana viha informatsiooni. Ja iga kord, kui sa sellele lähened sa tunned seda. Mõnel teisel juhul on tegu enese mitte väärtustamise tundega või näiteks hirmuga väljanaermise ees. See info on lihtsalt sügaval sinu sees ja sa ei leia väliselt loogilist lahendust sellele, kust see on pärit. Nüüd sa tead, aga me ütleme sulle, et ära kunagi süüdista teisi. See lugu olgu sinu jaoks vaid sinu lugu, mille sa siia kehastudes ise lahendamiseks valisid. Ja, kui sa oled lahendamiseks valinud raske loo, siis aplodeeri ennast, sest just selle loo vääriliseks oled sa ennast koos oma vaimsete juhendajatega pidanud. See on sinu töö ja see töö on sügavalt sisemine, kuigi selle töö viljad avalduvad alati ka välises elus.

Püsivalt sisemise töö tegijad tihti oma palvetes küsivad, et nad teevad palju sisemist tööd, aga midagi ei muutu. Muutub küll, me ütleme teile, et muutus toimub alati. Te olete pidevas muutumises ja energia tasandil koguaeg muutub midagi. Aga selleks, et saaks välises elus midagi muutuda on sul vaja kallata solgist tühjaks terve laegas ja samal ajal olla valmis vastu võtma. Sest solgi asemel voolab sellesse laekasse alati midagi uut. Selleks, et see uus saaks olla see, mida sa soovid, on sul vaja olla väga täpne oma soovides. Seega nagu sa aru saad, on selle juures kaks argumenti. Esimene neist on laeka solgist tühjaks kallamine, teine aga selle sama laeka täitmine sellega, mida sa oma ellu soovid. Need laekad meenutavad tegelikult rohkem pakikesi. Nad on sellisel kujul sellepärast, et neid antakse teile jao kaupa korraga kätte. Üks pakk sisaldab alati rohkelt ülesandeid ja sinu allilmast pärit tegelasi, mis aktiveeruvad sinu energia kehas laeka avanedes nii, et sa neid tunned ja tajud ja saad ennast vabastada.

Kui juhtuks nii, et aktiveeruksid korraga kõik laekad, mida see inimene on siia ellu kaasa võtnud, siis ei peaks ta survele vastu ja lahkuks koheselt füüsilisest kehast. Just sellepärast avatakse nad ükshaaval. Aga ka korraliku sisemise töö korral, on ühe laeka läbitöötamise aeg umbes 2-3 kuud, väljaarvatud erandid. Juhtub ka, et üheainsa või paari kasti kallal töödatakse terve elu, avamata kordagi ühtegi teist kasti. Varasematel aegadel oli see üsna tavaline. Aga praegu, kus teie ümber on nii palju toetavaid energiaid, üha enam suureneb ka laegaste avamise arv. Ühestküljest tõuseb laeka avanedes pinnale kõik see paha ja negatiivne, mis on seni olnud kusagil sügaval sinu sees peidus ja mõjutanud sinu elu selles suunas, mida sa ei ole soovinud. Teisalt aga laeka avanedes ja läbi töötades need rasked energiad lahkuvad. Sinu elus avaneb palju uusi võimalusi ja sinu energeetiline jõud suureneb. Tasa-pisi tõuseb nii ka sinu armastuse tase.

Erand on veel see, kui laegas läbitakse kiiremini kui 2-3 kuud. Kuidas on see võimalik? Inimene, kes teeb korrapäraselt sisemist tööd iseendaga 2-3 kuud, peaks ajaliselt läbima ühe laeka. Kuidas saaks ta seda siis veel kiiremini teha? See, mis me sulle nüüd räägime on maagia, ole väga tähelepanelik. Ühe osana on see sinu sisemine selgelt sõnastatud taotlus, et asjad saaksid hakkata liikuma otse selles suunas,mida sa soovid. Teise osana on see osa raske energia andmine inglite kanda. Ja, kui sa palud abi, siis sa ei riku sellega oma vabat tahet. Praegusel ajal, mil maa on tohu kiirusega muutumas, on meil lubatud kanda osa sinu koormast, aga ainult sellisel juhul, kui sa seda siiralt usud ja palud. Usk on see, kui sa oled millegis nii kindel, et sa täie kindlusega toetud sellele. Seega need teie seast, kes on teinud endaga piisavalt tööd, et uskuda, nendel on nüüdsest koorem, mida nad kandma peavad kergem. See on jagatud koorem sõprade vahel. Sõprade vahel, kes sind üliväga armastavad ja me kinnitame sulle, sa võid julgelt toetuda ja usaldada. Sest me oleme sinu jaoks armastusega olemas.

Need laekad ei ole alati seotud sinu pereliiniga, aga suuremas osas nad tavaliselt sisaldavad just sinu eelnevate põlvede lugu, mis on küll suures osas möödunud, aga mida sina oma elus sellegipoolest koged ja läbi elad. Vaatle oma vanemaid, vanavanemaid, kes on veel elus, küsi võibolla on neil eelnevatest põlvedest ka huvitavaid lugusid jutustada. Mida enam sa õpid tundma iseennast, seda enam sa saad tundma ka neid mehi ja naisi, kes on sinu pereliinis. Sul ei ole võimalik muuta neid, küll aga on sul võimalik muuta iseennast ja järjest enam tumedaid niite katkeb. Iga niidi katkemisega tõstetakse tühjemaks ka sinu parasjagu avatud laegast ja ilmuvad kingitused sinna asemele. Kingitused, mida sa oled soovinud ja isegi kingitused, mida sa paludagi pole osanud, aga sellegipoolest auga välja oled teeninud. Need kingitused ei ole tavaliselt maised, kuigi võivad ka seda sisaldada.

Erandiks veel see, et tegelikult on võimalik , et on avatud ka mitu laegast korraga. Jah, see saab tõesti nii olla. Need on ajad, kui sinu elu on täielukult pea peale pööratud. Ühest küljest on see äratuskutse, mis suunab sind astuma rajale, kuhu poole sul on vaja liikuda. Kui inimene muud moodi ei kuula ja oma hinge arendada ei taha, siis proovitakse teda teistmoodi aidata. See võib sulle küll karmina tunduda, kuid siitpoolt vaadatuna see ei ole karm, see on lihtsalt õppeprotsess. See on elu. Kui sa maises koolis jätad tükk aega õppetükid õppimata, siis ühel hetkel on sinu ees suur virn lahendamata ülesandeid. Võimalik, et see hunnik tundub nii suur, et see näib sulle võimatuna, aga sellegipoolest on see võimalik. Inimesed, kes seisavad sellise kuhja lahendamata ülesannete ees, nende reageeringud on erinevad. Enamikul juhtudel läheb vaja suuri raputavaid katastroofe nende inimeste elus, et nad julgeksid hakkata muutuma.

Teine võimalus avada mitu kasti korraga on taotlused. Need aktiveeruvad kohe ja isegi kui sa ei ole küps mingit ülesannet lahendama, siis sind hakkatakse selleks ette valmistama. See on sinu arengu kiirtee, aga me tuletame siinkohal meelde armastuseseadust, see ütleb, et sa lähtuksid alati armastusest. Las sinu südameenergia loob sulle taotlusi, ära lase taotlusi luua programmidel sinu peas. Kui inimene taotleb läbi mingi programmi endale näiteks kindlat inimest oma ellu, siis on see vaba tahte seaduse rikkumine ja ta kaotab taotlust välja andes hulga energiat. Tema taotlust loomulikult ei rahuldada, sest see on vaimsete seaduste vastane. Meenutame siinkohal veelkord, vaimne maailm andestab samal hetkel, kui sa teed vea. Vea teinud inimese enda energiasüsteem jookseb vaid selle vea tõttu lühisesse ja see on vaja taas korda saada, et vältida suuremaid kaotusi. Maailm toetab sind taasloomises, olenemata vea suurusest.

Seega enne , kui sa sõnastad taotluse, tunneta kolm korda, mida sinu süda sulle ütleb. Kui süda ütleb kolm korda jah, siis tee seda, siis see aitab sinu arengule kaasa ja toob sulle palju tulu ja kasu. Ka oma materiaalses elus te esitate vahest taotlusi millegi saamiseks, vahel need täidetakse, teinekord mitte. Oleneb taotluse kvaliteedist. Aga aeg ja energia, mida sa selle taotluse kirjutamiseks ja kohaleviimiseks tarvitasid, seda ei anna sulle keegi tagasi. Sama kehtib ka vaimses maailmas.

Taheme veel öelda seda, et ka läbi armastuse tehtud taotlused aktiveerivad sinu süsteemis tumedaid jõude, kes tulevad pinnale, et sa saaksid nad vabastada ja sinu tee sinu unistuseni saaks vabamaks. Seni nad lamasid sul tee peal ees ja võibolla nad olid nii allasurutud, et ka teed ei olnud näha. Nüüd tänu taotlusele saavad nad tulla pinnale ja läbi sinu sisemise töö lahkuda sinu energiakehast. See on taotluse püha vägi ja see tõesti toimib. Peale taotluse esitamist sa võid märgata huvitavaid väliseid kokkusattumusi. Näiteks  inimesed, kes sind varem kuhugile ei kutsunud pakuvad välja huvitavaid kutseid või kohtad sa kedagi pealtnäha juhuslikult tänaval ja saad tänu temalt saadud informatsioonile sammukese lähemale oma unistusele. See kõik tuleb samm haaval ka välises elus. Taju seda, ära oota tervet kingitust korraga. Sina tee lihtsalt oma sisemist tööd ja küll süsteem sinu jaoks ka välises maailmas kõik korda sätib. Selle pärast kullakallis ei pea sina muretsema, mis viisil see juhtub. Muretsemise energia ei kiirga valgust ja pealegi jääb sul nii palju vähem aega sisemiseks tööks. Sina kuula vaid oma südant ja kui süda käsib sul tõusta ja kuhugile minna, siis tee seda. Kui ta käsib sul olla kodus ja puhata, siis kuula ka seda. Kuula isegi siis, kui sul palju olulisi asju pooleli on ja mõistust kasutades peaksid sa paigale jääma ja midagi muud tegema. Sinu süda teab, mis on sulle hetkel kõigist kõige olulisem. Ta teab ka põjust ja kui sa temalt seda küsid, siis ta vastab sulle.

Sinu südame energia on elav energia ja sa saad temaga suhelda. Kuula teda ja sinu jalad saavad iseenesest liikuma õiges suunas.

 

MÕTTED, NAD ELAVAD

Sinu peast jooksevad päeva jooksul läbi tuhanded mõtted. Terve oma päeva osaled sa loomisprotsessis. Nii saadad sa igal hetkel  süsteemi infot endast ja selle info alusel paneb süsteem paika  paljud sinu tuleviku võimalused. Osad teed avanevad sinu mõtete tulemusel ja teised teed sulguvad. Mõtted on sinu elu üks otsesemaid loomingu tööriistu, nad suunavad sinust välja sinu sisemise jõu ja armastuseenergia. Ja viivad nad kohale sinna, kuhu sa neid saadad.

 Vastavalt sinu mõtete muutmisele hakkab tasapisi sinu ümber muutuma ka sinu elu. Kui mingid ebameeldivad sündmused ja situatsioonid taas ja taas korduvad sinu elus, siis on vaja sul teed välja sealt alustada oma mõttemustrite muutmisega. See töö ei pruugi olla kerge ja õnnestuda ühe päevaga, aga hoides püsivalt sihti, hakkavad imeväel toimuma muutused sinu mõttemaailmades ja elus. See on protsess, mis samm sammult loksub paika. Usalda süsteemi ja iseennast, kui loojat. Samuti võid lõdvestunult toetuda kõrgematele energiatele. Me oleme alati sinu jaoks olemas.

Uutes energiates hakkate te üha enam tajuma ka teiste mõtteid. Aga, enne kui õpite seda tegema on teil vaja tunda iseenda mõttemaailmasid. Millised on sinu mõttemustrid, mis on need teemad ja asjad, mille ümber sinu mõtted päevast päeva kõige enam tiirlevad? Oled sa sellele mõelnud?

Tõelise pildi nägemiseks soovitame sul kolme päeva jooksul kirjutada kõik oma mõtted ülesse. Juba esimesel kolmel tunnil sa kindlasti üllatusega märkad, mis sinu peas tegelikult toimub. Peagi märkad sa ka seda, kui raske on sul juhtida enda mõtteid. Juurdunud ja toimivad programmid sinu peas saadavad sulle ette korduvalt samu ja samu mõttemustreid ja sa kasutad neid erinevates olukordades taas ja taas.

Avastanud programmi, mis saadab sulle mittetoimivaid mõttemustreid, siis palu kõrgematel olevustel saata sinna armastust ja peata see protsess keskendudes sellele programmile ja lihtsalt vaadates oma valguse ja voolava armastusega sinna sisse. Võid näha, kuidas sinu armastava pilgu peale hakkavad sealt programmist välja jooksma igasugused tegelased, kes seda juhtisid ja kes said iga kord sinult energiat, kui sa kasutasid seda sinu sisse installitud mõttemustrit. See programm toimis ja töötas sinu enda jõuga, sina ise panustasid sinna päevast päeva energiat. Aga nüüd mõtle, kas on sinu elus midagi, mis vajaks seda energiat rohkem, kui see mittetoimiv programm sinu peas? Kui sinu vastus on jah, siis saagu see armastusega sulle motivaatoriks olla püsivalt teel , tervendamaks see mittetoimiv programm sinu süsteemist.

Neid programme on tavaliselt mitmeid, seega sul on vaja nende äratundmiseks teha väga täpset  ja järjekindlat sisemist tööd. Neid vabastades võid sa hakkata tundma, kui palju sul on korraga vaba aega, võibolla sa isegi ei oska selle vaba ajaga midagi peale hakkata ja hakkad ise neid programme taas otsima ja looma, et oma aega sisustada. Kuid me kinnitame sulle, sul on teha väga palju. Keskendu oma kõrgemale ülesandele ja teele. Kui sa veel ei tea, mis on sinu kõrgem ülesanne, siis sea eesmärgiks armastada kõike ja kõiki, millega sa kokku puutud, sest armastamine on niikuinii teie kõigi tähtsaim ülesanne. Armastades avanevad sinu silmad ja sa hakkad üha selgemini nägema teed, kuhu poole sul on vaja minna.

 

TEISTE MÕTETE MÕTLEMISEST

Sageli mõtlete te läbi päeva jooksul toimunud sündmusi, kerides neid läbi oma mõttemustrite peas ringi. Kuid tõelised lahendused ja selgus saavad tulla vaid siis,kui sa ühendad oma mõtted südameenergiaga. Ühendades mõtted ja armastuse oled sa saavutanud meistri taseme ja sinu ümbere hakkab tulema üha enam selgust ja taipamisi. Seega ole valmis ootama oma ellu veel enam imesid.

Kui sa oma mõtetes pead kellegagi vestlust, siis oled sa kusagil maailmas võtnud õiguse mõelda tema eest, otsustada tema eest, võtta vastutus tema eest  ja sa rikud sellega vaba tahte seadust. Me teame, et te teete seda teadmatult ja sageli te teete seda vastastikku teineteisega, eriti need teie seast, kes on armunud. See on armastatud inimese energia vajadus, läheduse vajadus, tähelepanu vajadus. Sa ütled talle mõttes midagi ja ta vastab sulle, seega vahetate te mingil tasandil energiat. See toimib väga tugevalt siis, kui on loodud intensiivne energia ülekandmise kanal teie vahele. Kuid me ütleme teile, et teist sügavalt puudutada saab ka ilma teise mõtteid mõtlemata. Kui teisel inimesel on võime aktiveerida sinu energiakeskusi ja sinul on võime aktiveerida tema energiakeskuseid, siis toimub energia ülekandmine impulsiivselt ja vabalt niikuinii.

Armuasjades tunnista endale, et sulle meeldib keegi ja sul on luba teda armastada, aga ära mõtle tema eest. Lase tal endal otsustada ja teha valikuid. Aga, kui sa kohe kuidagi muudmoodi ei saa, siis unista teisest, aga tunneta, kas teine tuleb sinu unistusega kaasa ja lubab seda. Millised unistused oleks teise puhul sinust lubatud? Kas sulle meeldiks tead saada, mida unistab sinust inimene, kellega sa ei sooviks olla lähedases kontaktis- me arvame, et mitte. Tegelikult ka mitte inimene, kes sulle meeldib, sest sind teeks kurvaks tema ootused sinu suhtes, isegi kui need on vaid tema unistustes. Ja hiljem reaalse inimesega kohtudes, kui ta ei vasta sellele unistuste pildile, siis võid sa hakkata mõtlema, et ta pole ikka sinu jaoks, ta ei ole see kelleks ma teda pidasin.  Tahad ju ka sina, et ta võtaks sind nagu sa oled, et ta tuleks reaalselt sinu juurde ja oleks aus inimene- ole siis sina ka.

Seega õppige tundma reaalseid inimesi, vähemalt seni, kuni te pole selgeks õppinud tõelist energeetilist suhtlemist ka kauguste tagant. Ja ärge tehke millegi kohta oletusi, seni kuni te ei ole võimelised seda tegema.

Ettekujutuse maailm kaob ära siis, kui te rohkem päris elu hakkate elama, laskuge tihedamini suhtlustesse, käige koosviibimistel ja julgege öelda ka võhivõõrale midagi. Kui teie sees on tunne seda teha, siis tehke. Mõningad teist juba oskavad suhelda, aga mõningad teist keda see teema puudutab, tunnevad siit äratundmise ja edasiarenemisekoha.  Aga ka need teist, kes tunnevad, et see teema neid ei puuduta, siis me palume seda veel kord tunnetada.

Tunnistades endale oma mõtetega tehtud vigu saab alata tervenemisprotsess. Tervendamise juurde lisame veel selle, et ei ole vaja kasutada keelamis või vägisi eemale lükkamise energiat. Las muutused tulevad vabalt ja koos armastusega, siis saavad nad tuua hinge rahu ja tasakaalu. Endale millegi keelamisega sa blokeerid endas voolava eluenergia. Las protsess toimub edasi, ka siis kui sa seda oled märganud ja isegi siis, kui sa seda nähes selle kohe endast tahaksid välja tõugata. See on protsess, las ta eemaldub ja terveneb oma tempos, nii nagu sa oled valmis. Ainus mida sa saad teha on seda tervendama hakkata ja paluda sealt eemaldada energiaid, mis ei peaks seal olema. Saad ka suunata oma mõtted ja tähelepanu teadlikult loomeprotsessidele. Ühel hetkel sa tasapisi märkad, et kõik mida sa soovisid saavutada on iseenesest paika loksunud ja sinu mõttemustrid on muutunud. See on iseenda loomise protsess, mida tehes sa muutud üha enam ingellikumaks olendiks siin maa peal.

 

KAKSIKLEEGID JA JUMALIKUD PARTNERID

Sinu jumalik päritolu ei ole sulle teadmata, ometi mingites olukordades  keeldud sa seda veel tunnistamast. Ka sinu vennad ja õed siin maapeal omavad jumalikku päritolu ja jumalikku teadvust. Igaühega neist on sul oma eriline side, paljudega neist on need sidemed tugevad, aga on ka kehastunud hingi, kellel on sulle eriliselt suur mõjuulatus.

Suurema selguse saamiseks on sul vaja nüüd aru saada energeetikast, aga kergem tee asub sinu tunnetes ja reageeringutes. Kellegagi koos olles keegi lihtsalt mõjub tugevamini kui keegi teine ja seda võid sa õelda tundmata mittemingisugust kõrgemat keemiat või füüsikat.

Soovides kohtuda ja tunda ära oma kaksikleek(teine pool)asud sa pikale teekonnale, mis võib kesta aastaid. Me ei saa sulle öelda, et see tee saab olema üdini ohutu, aga me kinnitame sulle, et see tee on tõeline. See on tee läbi sinu enda sisemaailma põrguväravate. Sinus on olemas julgus minna sinna sisse ja sinus on ka tugevus tulla sealt taas välja ja sinu rakustruktuur teab seda. See on ka põhjus, miks uutes energiates miljonid ja veel enamad iniemsed hakkavad tundma suurt igatsust oma Jumaliku täienduse järele. See on tohutu tõmme millegi poole, mille olemasolu ei saa millegi välisega esialgu tõestada. Aga sinu rakustruktuur mäeletab algset infot ja sa tegutsed sellest vastavalt, sest see on lihtsalt nii vastupandamatu igatsus millegi järele.

Uutes energiates avanevad need energiad ja osa sinust hakkab mäletama seda terviklikkuse tunnet, mida sa kogesid enne siia sündimist. Ja just igatsusest selle tunde järgi asute te otsima siin maapeal oma Jumalikke täiendusi. Olgugi, et rahuldustpakkuvaid partnerlussuhteid võite te läbi elada ka teiste hingedega, aga see teadmine ei rahulda teid enam. Nüüd on aeg käes millegiks enamaks ja värin teie energiakehas kinnitab seda.

See teekond läbi iseenda sisemiste põrguväravate on sinu ettevalmistamise teekond. Algse energia taasühinemise protsess ja tulemus on nii võimas, et kui sa ei ole selleks valmis, siis inimesena võid sa minna lihtsalt hulluks või joosta kohkununa minema, sest see mida sa näed on midagi nii hirmutavat, et sa ei kanna seda välja.  Kuid süsteem kaitseb sind liiga varajase ühinemise eest, energiakeskused, mis ei ole veel piisavalt avanenud, lihtsalt ei saa ühineda.

Seega ei toimu energiate sulandumist enne, kui te mõlemad olete selleks valmis. Ja sa võid isegi olla kohanud seda inimest, aga sa ei ole teda ära tundnud, sest maise keha veetlevus ja ligitõmbavus ei tähenda selles kontekstis midagi. Tihti osutuvadki teie kaksikleekideks vastassugupooled, kes teile varem ei oleks meeldinud, aga energiate intensiivsel ühinemisel tekib äratundmine.

Äratundmine saab tekkida vaid energiate ühinedes, sulandumises, kus teie tsakrad ja energiakeskused ühinevad. Kuid isegi ilma ühinemata, ei jäta see inimene teid kunagi külmaks, sa ei koge kunagi ükskõiksust tema suhtes. Ka varem, kui sellised ühinemised olid peaaegu võimatud, tekkis selliseid kohtumisi ikka. On isegi neid, kes on aastaid naabritena koos elanud või ühes koolis käinud ja surnud ikka teineteist ära tundmata.  Ja te olete ka nii palju elust elusse olnud armunud teistesse, olgugi, et ka teie tõeline teine pool on olnud teie läheduses.

See informatsioon on lihtsalt teadmiseks ja see ütleb ka seda, et see kes praegu on teie elus, see ongi hetkel õige inimene. Anduge armumistele, anduge armastusele ja laske sellel ilusal tundel ennast kanda. Kuid isegi need, keda on siiamaani teie seas olnud enamus, need kes ei ole veel ühinenud oma tõelise teise poolega, te võite tunda tema läheduses seistes õhus energeetilisi elektrisähvatusi teie ümber või kerget pearinglust. See tuleb magnetväljade kokkupuutumisest, isegi siis, kui teie energiad ei ole veel valmis sulanduma.

Samuti paljud teist ei mõista veel seda, kui me ütleme teile, et teil saab olla kaksikleeke mitu, sest tervik on jagunenud paljudeks poolusteks ja osadeks. Seega , kui ei ole valmis arengult, soolt või vanuselt üks, siis tuleb sul tõenäoline võimalus kohtuda teisega. Aga seda ainult siis, kui te olete selleks mõlemad valmis. Enamus sellistest kohtumistest on ka enne sündi kokku lepitud ja kinnitatud.Veidi teadlikumalt algab esmane kinnitumine paar või enam aastat enne tõelist kohtumist, see võib toimuda energeetilisel tasandil, läbi unenägude või maises plaanis. See on aeg, kus teie hing teeb teadliku valiku kohtuda temaga ja selles igatsuses võivad paljudel teist tulla üksikud aastad, kus tehakse tugevat sisemist tööd iseendaga, aga see võib kulgeda ka teisi radu, just sulle omaseid ja vajalikke.

Kaksikleeke, kes veedavad elu koos edasi minnes on siiani küll olnud ääretult vähe, kuid me ütleme teile, et neid saab teie seas olema järjest enam. Soovige, taodelge, paluge ja teid juhatatakse sellele rajale, sellele nii sisemisele teekonnale, kus te olete küll toetatod, aga kus läbi kõige õudsamate väravate on teil vaja siiski astuda üksi, nähes ootamas ja õnnitlemas meid iga värava taga ja juhatamas teed edasi.  Jõudes väravani sa juba näeb meie sooje armastavaid käsi ootamas teiselpool ja sul on üksi vaja astuda vaid see samm üle ukseläve. Teiselpool ukseläve on ootamas ka erilised Jumalannad ja energiad , kes annavad sulle peale iga sellise värava läbimist erilise sulle ainuomase pühitsuse.  Sellel hetkel, kui sa seda kõike koged, sa ei pruugi sellest teadlikult aru saada, aga tagantjärel vaadates sul on võimalik näha ja tunda toimunut. Kui sa oled avatud ja tundlik, siis võidakse sulle anda seda tunda nii selgelt, et sul võivad tulla aukartusest silma pisarad ja süda täituda võimsa Jumaliku armastuse ja valgusega. Tunne seda, taju seda, lase sellel imelisel energial voolata läbi iseenda, see on siin sinu jaoks, kuuluta see täie sünniõigusega omaks.

Kaksikleegiga ühinemisest räägime veel niipalju, et ka see on protsess. Kui on tekkinud energiate sulandumine ja äratundmine, siis tõeline protsess ja töö alles algab. Algab energiate paika loksumine, enda ettevalmistatud jõukeskustega nii suuremahulise energia läbitöötamise katsetamine. See töö on mõlemapoolne ja te teete seda koos.

Kuna energeetilisi ühendusi ja sulandumisi on teil kõrgemas armastuseenergias võimalik kogeda ka teiste hingedega, kes ei pruugi olla teie kaksikleegid, siis anname teile mõned nõuanded.

Esiteks see, et ärge mõelge liiga palju. Kui tekib sulandumine ja Jumalik äratundmine, siis astuge sellel teel julgelt edasi, see kohtumine on maailma jaoks väga oluline ja teie hinged arnenevad selle läbi tohutu kiirusega. Ja kui tekib ühel hetkel ära tundmine, et ta ei ole sinu tõeline kaksikleek ja tuleb välja palju omadusi, mis käivad sulle närvidele, siis õpi armastama kõike seda ja vajadusel õppige laskma ka teisel ja endal minna edasi. Sellised energeetilised kohtumised on mõningatele teist väga vajalikud, saamaks küpseks kohtuma oma kaksikleegiga.

Teise hingega ühinemine on tohutult intiimne kogemus, palju intiimsem, kui on osade inimeste jaoks on veel seksuaalkontaktid. Mõelge siis nüüd, kui intiimne saab olema selline seksuaalsus ja kui tugev on vaja olla, et olla selleks kõigeks valmis. Sul on vaja ehitada oma süsteem väga võimsaks, et suuta lasta endast läbi voolama nii võimas ja tugev energia, ilma et sa ise puruneksid või saaksid muul viisil kahjustada.

Sellisel ühendumisel saate te mõlemad väga suure jõu ja väe. Inimestega kohtudes või veel parem neid ravides, teil on nii palju energiat seda kõike teha, teil on palju energiat ja jõudu aidata maailma.

Kui selline ühendumine toimub kaksikleegiga, siis selliseid vastukäimisi nagu teiste hingedega ei ole. Te lihtsalt nii prefektselt täiendate teineteist, et kõik loksub iseenesest paika ja töö hakkab edasi pigem ühisest energiakeskusest lähtudes.

Juba koos olles me ei saa lubada, et sellel teel ei saa olema takistusi, ikka saab, sest muidu ei oleks inimelul enam mõtet. Koos olles hakkavad teis paika loksuma järjest sügavamad ja sügavamad keskused. See on ühise arengu protsess ja kui naine selles protsessis emotsionaalselt kõigub, mis on selliste energiate juures inimlikult normaalne, siis võib olla ühenduses katkestusi. Mehel on vaja seda mõista ja naist sellel hetkel toetada, sest naine ei tee seda teadlikult vaid tema sisemine protsess läbi tema hirmu ja allilma väravate lihtsalt jätkub. Jätkub niikaua, kuni olete maises kehas, sest maises kehas olles te täieliku energeetilise ühtesulamiseni ei ole võimalik jõuda, ilma et see teid mõlemaid füüsilisest kehast otsemaid välja ei tõukaks, aga tasa pisi sulandub see ühinemine järjest suuremaks, niipalju kui te olete valmis välja kandma. Seega hakkab töö pihta hoopis teistel tasanditel ja me kinnitame teile, et see on tänuväärt töö, kus te saate tundma palju enam õnne ja kordaminekuid.

Ühinemise protsess asub aste astmelt läbi töötama energiakeskusi, sooritades ära ühe ringi, siis alustab ta otsast peale teisega. See meenutab spiraali, mis ühestküljest viib maist energiat ülespoole ja teisalt toob vaimset energiat alla, kuni need kaks sulanduvad üha enam üksteisesse. Nii sulanduvad ka Mees ja naine üha enam teineteisesse.

Seega ärge kartke energeetilisi ühendusi mitte kellegagi, kui nad tekivad, siis on nad hetkel vajalikud. Lihtsalt õppige tundma seal sisalduvat energiat ja vajadusel liikuge edasi. Saab olema ka neid paare, kes leiavad energeetilise ühenduse mitte kaksikleegiga, aga olema ikka kogu elu koos. Ja neid saab ka teie seas olema palju. Kõik need teed on austatud, sest pühaks tuleks on esialgu valmis veel vähesed. Koos minnes te loote üheskoos toetavaid energiaid ka enda järgitulijatele. Seega on see töö väga laiaulatuslik mida tee teete küll ühest küljest iseenda jaoks, aga teisalt sillutate valguseraja kogu maailma hüvanguks.

Maailm teie ümber läheb praegusel ajal teie jaoks üha energeetilisemaks, kõik saab palju tajutavamaks, energiad saavad olema veel palju lahtisemad ja liikuvamad. See kõik on armastusega teile mu kallid, et olete üliväga armastatud.