3) Õppeprogramm "Energia alustalad" 3 osa

KAS SA OLED AUS INIMENE?

Siiani on põhilised teie maisetest õppetundidest tulnud läbi mehe-naise vaheliste suhete. Mõnesaja aasta pärast see enam nii ei ole. Üleminek hakkab järk järgult, aga kindlalt. Uues ajastus mees ja naine ühendavad oma jõud ja üheskoos tegelevad enda ümber olevate energiatega. Tasakaalusuhte säilitamiseks jääb maale siiski edasi ka headuse ja õnne vastaspool ja sisemine töö jätkub. Üha enam inimesi õpib selgeks ühinemised hingetasandil.

Hoidke oma armastatuid südames mu kallid. Näidake neile välja kui väga te neid armastate. Järjest enam hakkab rolli mängima ka ausus. Tõde ei saa enam kaua varjata. Hinge tasandil ühinedes ei saa olla enam ühepoolseid armumisi. Vaid tekib vastastikune suhe esimesest hetkest peale. Praegu teist kes seda kogevad, teil on ikka veel raske tunnistada tõde. Aga aeg on käes, me kinnitame seda teile.

Tõstke oma pea ja vaadake enda ümbere, kas on seal keegi, kellele saaksite rääkida oma armastusest. Kui on, siis tehke seda. Ja vaadake, kui palju õnneenergiaga saab üle valatud teie elu. Teie nägudel saab olema veel enam naeratusi ja teie silmades üha enam sära. Sest te olete oma armastuses ausad. Ja, kui see on tõesti armastus,mille liitjaks on Jumal ja mis liidab teid hingetasandil, siis on see vastastikune. Ärge kahelge enam endas. Enam mitte, mu kallid.

Saab olema ka neid teie seast, kes saavad olema tagasitõrjutud oma armastuses. Tõelist hingedevahelist armastust ei lükata kunagi tagasi. Sellisel juhul eralduge, tehke oma hingega tööd ja naaske tagasi tugevamana. Kui te olete piisavalt küps, siis ilmub teie ellu armastus, mis peab teieni jõudma. Hingetasandil ta juba ootab seda aega, mil teid puudutada ja teiega koos elus edasi voolata.

Armastus on elav energia ja ta rõõmustab igaühe üle teist, kes suubuvad üha enam tema pühamatesse ja pühamatesse sfääridesse.

Aga me kinnitame teile veel, et kui kedagi armastad, siis ütle seda talle. Siis sa näed kas see armastus kannatab välja tõe ja kas see inimene on see inimene, kes sinuni peab suubuma. Õiged paarid eranditult peale sellist tõde jäävad kokku.

Mängimisega ja teesklemisega tekitate te vaid endale keerdkäike ja neid te praeguses ajastus enam ei vaja, sest kõik on palju lihtsamaks tehtud teie nimel ja teie jaoks. See on kandikuna sinu ees ja ootab äratundmist ja kinnitumist sinu rakustruktuuri.

Sageli me näeme, kuidas paljud teie seast kohtuvad kusagil baaris alkoholiklaasi taga. Ei mingit tõde, ei mingit ausust. Kas tõesti tahate nii külvata oma seemneid? Las seemned saavad kasvama tõeenergias, siis sirguvad sellest ka tõelised viljad, küpsed viljad, armastuse viljad. Ja maapeal saab olema palju rõõmu. Sina kes sa loed seda raamatut, me palume sul seda muuta sinu elus. Ja kui sa oled juba abilelus, siis on vaja rajada uus algus, uus tõe sammas teile kahele. See on see sammas, mis hoiab teid kahte koos. Tegelikult ei olegi te enam kaks, te olete üks. Te kasutate ühiselt teie ühise hinge väärtusi ja võimalusi. Väärikalt saab teha valikuid vaid ühises tões ja austuses. Seega, kui te ei ole kordagi veel tundnud oma partneri energiat sulandumas teie energiaga, siis on jäänud teil rajamata tõe sammas teile kahele. Tõe sambale saab toetuda kõrgeim armastuseenergia. Ja sa hakkad oma elus ja oma suhetes tajuma täiesti uut energiat ja suhte olemus muutub pühaks.

Eelkõige oli see jutt mõeldud naistele, sest läbi naise tuleb suhtesse armastuseenergia. Oma panuse saab anda mees läbi oma tõe väljendamise ja aususe. Aga tõeline mehe ülesanne algab siis, kui naine on armastuse temani toonud. Siis algab mehe töö. Samuti saab mees anda oma panuse läbi iseenda tervendamise, sest kiirates välja valgust, tõmbab ta endale ligi ka sarnase vibartsiooniga naise, kes on võimeline tooma temani veel enam valgust ja armastust. See liit on vastastikku teineteist toetav liit, kus ollakse hinges, luus ja üdis täielikult üks.

Kui sulle keegi meeldib, siis ole aus inimene ja väljenda seda talle. Arutage koos läbi energiad,mis teie vahel on ja mis teid seovad. Ja isegi, kui sul tulid praegu külmavärinad peale, siis tee seda ikka.

Maapeal on kätte jõudnud aeg lasta voolata sinust välja häbienergial. Häbienergial, mis on aastatuhandeid alla surunud naisi ja mehi, keelamaks neil astuda pühasse liitu. Allasurutud inimene ei ole iial võimeline armastama sel tasemel, kus saab suhtesse siseneda pühaduseenergia. Seega me suuname sind vabanema häbienergiast, siis avaneb sul võimalus olla aus inimene.

 

 

KUIDAS SA SAAD VABANEDA HÄBIST JA TEISTEST FRUSTATSIOONIDEST

Üsna sageli te inimestena üritate võidelda energiatega, mis teile ei meeldi ja proovite neist vabaneda jõuga. Piltlikult te asute sellel hetkel teineteisele kordamööda viskama sarnase sagedusega energiapallikesi ja frustatsioon suureneb veelgi. Sul ei ole vaja võidelda häbienergiaga, sest ta ei ole mitte kunagi olnud sinu vaenlane.

See on sinu eluenergia, mis on valel kasutamisel moondunud selliseks. Seega me palume sind, armasta teda, aita tal vabaneda vangistusest. Sõlmi nöör nööri haaval lahti ahelad.Ta on nii palju aastaid pidanud istuma sinu sisemaailma kõige pimedamates vangikongides. Nüüd on tulnud kätte aeg suunata tema poole hingevalgust ja armastust. Sinu armastus on ravim kõigi sinu haiguste ja probleemide vastu, seega on sul iga haiguse ja kõrvalkalde jaoks rohi alati sinuga kaasas.

Siitpoolt on naljakas vaadata inimesi, kes jooksevad kasvõi teise maailmaotsa, et oma probleemidele lahendust leida. Samas ravim on temaga koguaeg igalpool kaasas. Ravim iga tõve vastu, iga mure vastu, iga suhteprobleemi vastu. Ja see ravim asub teie südametes kullakallid.

Te mõtlete, et te olete väga erinevad, aga tegelikult on teil inimestena probleemid üsna sarnased. Seega rännates teise maailma otsa ja kohates seal mõnda tervendajat, siis võimalik, et ta saab sind tõepoolest aidata. Aidata siis, kui ta on enda südamest leidnud armastuse. Sa saad osa sellest ja sinu rakustruktuur tunneb selle koheselt ära ja sarnane energia sinu sees saab asuda avanema.

Seni kuni sa ei suuda leida enda seest, seni kõnni ringiga ja kasuta julgelt kõrvalist abi, see on sinu jaoks ja sulle armastusega lubatud. Kuid siinkohal pea meeles seda, et ühel hetkel on sul vaja tõusta oma jalgadele. Tegelikult sinu jalad ammu kannavad sind juba, aga kuna sa ise sellesse veel ei usu, siis sa ei ole proovinud ja julgenud neile veel toetuda.

Seega on paljud neist energiatest, millega sa oled püüdnud palju ja palju kordi võidelda, tegelikult sinu sõbrad. Nad on sinu enda moondunud eluenergia. Häbienergia on neist üks raskemaid ja kõige enam edasiliikumist takistav. Sest häbi energia ei aktsepteeri sind, ta justkui vaikselt sosistaks sulle, et sa oled patune ja sa ei vääri head oma ellu. Ta keelab sul kogemast naudinguid, rõõmu ja armastust. Sa oled kistud otsekui kusagile mülkasse, kust sa ise ei luba endal minna tagasi päikese kätte. Oma teadliku meelega sa võid juba ammu olla päikese käes ja soovida sinna poole liikuda, aga mingi osa sinust teab, et sulle on see keelatud ja see sama moondunud osa ütleb sulle, et sa ei tohi oma ellu lubada rõõmu ja naudingut. Ja nii jätavad teist paljud ilma ennast elurõõmust ja sisemine viha aina kasvab. See vigane programm, mille keskmeks on häbi, sisendab tihti endas ka teadmist, et need kes naudivad elu, iseendeid ja oma partnereid, et nad on eksinud seaduse vastu. Tegelikult see ei ole nii kullakallis. See teadmine on sisestatud juba palju aega tagasi sinu rakustruktuuri, möödunud generatsioonidel oli nii kergem allutada inimesi.  Tegelikult on see üks vääramaid arusaamu üldse. Ja te kõik olete üliväga toetatud tervendamaks seda.

Tervendamine on protsess, mida võib nimetada ka kõrgemaks keemiaks ja füüsikaks. Sellest aru saades hakkab see tunduma sulle väga mõistetav ja loogiline.

Häbi tervendamiseks kutsu appi ingleid ja kõrgemaid valgusejõude tervendamaks sind.Palu endast välja viia kinnistunud energiamustrid ja palu kõrgemal armastusel voolata enda sisse, et sa saaksid terveneda. Saagu sellest armastavast energiavoost sinu igapäevane toiming, nii sa täitud üha enam ja enam armastusega. Tasa pisi oled sa võimeline vastu võtma üha kõrgemaid armastuseenergia mustreid ja vooge. Palume sul olla siin juures ka kannatlik,anda endale aega muundumiseks. Hetkel saab voolata sinusse juurde alati just niipalju armastust ja tervendavat energiat, kui palju sa oled valmis vastu võtma.

Lisaks tervendavale energiale saavad sind palju aidata ka sisemised rännakud. Kasuta neid kahte koos ja sa hakkad enda tervenemises nägema maagiat. Kõik muutub maagilisel kiirusel.

Häbi energial on veel üks lisaomadus, ta on alla surunud ka sinu seksuaalenergiat, ürgset elujõudu sinu sees. Häbienergiat tervendades ja vabastades hakkad sa märkama, kuidas elujõudu tuleb juurde, ka sinu seksuaalelu muutub vabamaks ja sa tunned rohkem naudingut ja rõõmu sellest. Tegeledes seksuaalenergiaga,  vabastad sa vangist ka külluseenergiat, sest need kaks on teineteisest läbi põimunud ja seotud.

 

 

SEKSUAALENERGIA

Seksuaalenergia on väga loov energia. Suurim looming, mida te saate seksuaalenergiaga luua on inimelu. Aga te saate sellest keskusest lähtuvalt luua ka kõike muud. Aluseks on seksuaalenergia vaba ringlemine sinu kehas ja sinu kehast partneri kehasse ja partneri kehast sinu kehasse tagasi. Mehe ja naise seksuaalenergia segunemisel tekib energeetiline aine, mida me võime nimetada maagiliseks aineks. Edasine oleneb sellest mehest ja sellest naisest, kus tasandil nad soovivad ja suudavad ühineda. Läbi energiakeskuste (tsakrate) ülespoole liikudes muutub seksuaalenergia üha peenemaks ja tema loomisvägi kasvab. Jõudes seitsmenda energiakeskuseni(kroontsakrani) ühendub seksuaalenergia Jumaliku energiaga. Maa ja Taevas sinu sees saavad sulama kokku. Maa ja taeva energiad segunevad väga maagilisel moel sinu sees. See on nagu võlukepike, mis asub suunama ja lükkama realiseerumisse soove, mis on selles mehes ja mis on selles naises.

 See tee on neile, kes on paarina koos avastanud vaimse raja või kes on eraldiseisvate hingedena nii puhtad, et üheskoos ühte asudes toimub see maagia iseenesest. Kõigi teiste puhul toimub maagia ka, aga tasemed on erinevad ja loomingu puhtus ja täpsus on erinev. Hetkel veel enamike paaride puhul vabaneb seksuaalenergia läbi teise keskuse ja väga palju sellest energiast läheb kaotsi. Kuid see kõik on muutumas ja igapäevaga tuleb teie seast küllaga juurde neid, kes on selleks valmis ja asuvad seda oma eludes praktiseerima.

Vabal seksuaalenergial on tugev magnetiline jõud ka siis, kui olete üksi, ilma partnerita. Kui sinu seksuaalenergia on avatud ja vabalt voolav, siis manifitseeruvad asjad sinu ellu kiiremini ja ka raha energia saab voolata sinuni suuremal hulgal. Seega ei sõltu see otseselt partneri olemasolust, küll aga annab see teisi lisaväärtusi.

Need teie seast, kes armastavad koguda omale palju asju, mida nad ei kasuta, vaid need asjad lihtsalt seisavad kappides. See on selge sekusaalenergia blokeerimise tunnus. Energia ei voola vabalt, energia ei ringle. Vaata oma kodus ringi sellise pilguga, kus asuvad sinu kodus blokeeringud ja tõkked ja kui sa peaksid leidma oma kodust mõne sellise tõkke, siis vabasta ennast sellest. Vahel aitab sind sisemisel paikaloksumisel ka väline paikaloksumine, kuigi enamustel kordadel käib see vastupidi.

Kui sa tunned, et sinu seksuaalsusega või sinu materiaalsusega ei ole kõik täpselt nii nagu sa vajaksid, siis on tulnud aeg vabastada oma seksuaalenergia hirmu ja häbi vangist. Luba energiatel vabalt voolata. Ole enda ja partneri vastu aus. Hoolitse oma keha eest,kui kõige pühama templi eest, andes talle täisväärtuslikku toitu ja hoides treeninguga lihased elujõus. Sinu keha vajab sinu armastust. Vaimsete kehade ja maise heaks koostööks, vajad sa lisaks energeetilisele poolele ka head kehatunnetust. Sest, see kui tugev saab olema sinus olev jõujaam, millest läbi voolab energia, see on otseselt seotud sinu füüsilise keha võimega mahutada energiat.

 

 

ARMASTUSE LUBAMINE SINU ELLU

 

Me kutsume sind ärkama pikast unest. Aeg on ärgata kallis. Meie armastus on koguaeg olnud sinuga ja jääb seda ka siis, kui sa veel ei ole otsustanud tõusta. Kuid me sellegipoolest sirutame iga päev oma käed sinu poole ja oleme valmis sind üles äratama pikast unest. Kui sa seda vaid soovid ja palud, siis me alustame otsekohe tööd sinuga.

Kõige olulisemaks sellel ärkamise teekonnal saagu sinu jaoks armastus. Armastuseenergia on voolav ja elav energia. Seega, kui sa üha enam ja enam õpid saatma armastust enda sisse, siis sinu elus saab olema ka aina rohkem armastust.  Lase armastus voolama tervikusse iseendas, aga kõige enam lase sisse ta nendesse kohtadesse, mida sinu tavamõistus sul veel armastada pole lubanud. Otsi kehal üles kohad, mis sulle kõige vähem enda juures meeldivad või mis sulle kõige enam häbi on valmistanud ja armasta neid. Me teame, et see on paljudele teist veel raske ülesanne, aga sama hästi teame me ka seda, et te olete selleks suutelised. Teis on nii palju jõudu mu kullakallid. Tunne kuidas valgus ja  armastus voolavad sinu sisse. Meenuta oma vanu mälestusi, mis tekitavad sinus veel viha või millest lähtudes tunned ennast väärtusetuna ja armasta ka neid. Nad on nii ammu oodanud seda hetke, et liituda taas sinuga. Neil on olnud külm ja kõle olla eraldatud nii imeilusast energiast, nagu oled seda sina. Pidutsege üheskoos selle taasühinemise üle ja täiendage seda tervikut igapäevaselt uute osadega, kes suubuvad koju.

Mida enam saab tervik kokku, seda enam kasvab sinu jõud. Sinu energiaväli suureneb iga korraga, kui tood taas koju tagasi ühe ekslema läinud osakese. Ja need osad saavad sinuga koos rõõmsaks ja asuvad suurima heameelega täitma sinu kõrgemat hüvangut, sest tegelikult nad ongi sina ja sina oled nemad.

Iseenda armastamine saagu sinu elus kõigi tegude aluseks üldse. Lase Jumalikul iga päevaga üha enam ja enam voolata enda sisse. See voolamine heliseb imekaunites nootides, sest see on ebamaise voolamine maisesse. See on sinu füüsilise kodu ja päriskodu ühinemine.

Olles kehastunud maal, on sinu füüsiline keha täpselt sama oluline keha, nagu sinu energiakehad. Hoolitse oma keha eest, emba teda tihedamini armastusega ja täida tema vajadusi. Saagu see sulle kõige aluseks ja kui sinu tempel on piisavalt tugev, siis saad sinna juurde hakkata ehitama valgusesildasid ja ehtida teda  kalliskividega. Seega on sinu füüsilise keha tervis ja heaolu väga oluline. Lase oma erinevatel kehadel käija käsikäes, emmates teineteist igal sammul, nii saavutad sa üha enam ka sisemist tasakaalu.

Armastusest rääkides me tahame sinu käest veel küsida, et kui palju lubad sa oma ellu armastust? Kui palju armastuse ja hoole vääriliseks sa ennast pead? Täpselt niipalju armastust , ilusaid hetki ja asju mille vääriliseks ennast pead, saab sinu ellu tulla. Sa saad alati vastu võtta just niipalju armastust, kui sa ise endale lubad. Oma teadliku meelega sa võid ammu teha tööd sellega, et lubada oma ellu enam armastust, kuid sageli sinu rakustruktuur tegutseb lähtuvalt oma koodist. Ja, et seda muuta ei piisa alati teadlikust teost ja mõttest, eriti kui su mõtted ei ole veel sinu enda poolt juhitavad. Et seda muuta, siis on vaja sinna sisse panna tugevad tunded, sinna on vaja panna armastusevalgus ja lasta tervendaval energial lihtsalt voolata.

Ja, kui tuleb ikka veel ette hetki, kus sa keelad endale armastust, siis tee läbi kolmekümmnepäevane programm, kus sa igal päeval kordad endale, et „ma luban oma ellu enam armastust“, „ma luban juhtuda imedel minu elus“, „ma luban oma ellu....(sinu soov)“. Ja see tõesti toimib. See tõesti saab toimima teie eludes.

Sa oled sündinud imelisel ajastul ja sinu töö seisneb selles, et sul on vaja õppida tundma energiaid ja neid teadlikult käsitleda. Kõigi nende energiate alus on ikka armastus. Armastus saagu põhienergiaks, millega sa töötad ja proovi leida armastuseenergiat igas olendis ja olukorras, mis sinu teele sattub. Sest algne informatsioon on armastus.

 

 

VIHA JA HIRMUENERGIA

Viha ja hirmu energia on energiad, mida te kõik hästi tunnete. Sest need energiad on põimunud läbi teie igapäevaeluga. Viha energia on tegelikult armastuseenergia, mis pole saanud piisavavalt voolata. Viha iseloomustavad sõnad on surve, jõud ja purustamine. Hirmus ei ole jõudu, sest hirm on armastuseenergia puudus. Koht, mis vajab üliväga sinu armastust, aga mis mingitel põhjustel ei ole seda piisavalt saanud. Hirmu iseloomustavad sõnad on tühjus, puudus, eemaletõmbumine ja kokkutõmbumine. Kokku ta saab tõmbuda, sest temas on piisavalt täitmata ruumi ja tühjust. Enne edasi minemist, tunneta hetkeks nende kahe erinevust. Tunneta seni, kuni sinu jaoks on vahe tuntav. Sageli on sulle see ilma tunnetamata, ka lihtsalt silmadega nähtav, aga õppides tunnetama hakkad sa tajuma ka varjatud maskide taga inimeste tõelisi tundeid.

Kui te olete saanud haiget, siis kõigepealt te hakkate tavaliselt tundma hirmu sarnase olukorra ees. Hirmu tundes ehitate te energeetiliselt justkui oma südamele ümber müüri, et mitte enam kokku puutuda sellega, mis haiget tegi. Ja sinu armastus, mis sooviks normaalseks toimimiseks olla voolavuses, jääb kõik sinna hirmumüüri taha, kuni ühel hetkel on energiat seal müüri taga nii palju, et sellel on tekkinud purustav jõud. Just sellisel moel toimub sinu sees armastuse muundumine vihaks.

Seega hirmu tundes tekitad sa tühiku kuhugile, laskmata sinna voolata armastusel ja elujõul ja see armastus ja elujõud, mis ei saa vabalt voolata tekitab survet ja lõhkuvat energiat teisele kohale, kuni sinu sisemiste energiakatkestusteni välja.

Luba lihtsalt energial voolata, isegi siis kui oled haiget saanud. Las energia voolab sinna valu sisse ja täidab kõik selle armastuse ja tervendava energiaga. See on tervendav maagia, mida sa oma elus saad teha ja sinusse ei pea enam kunagi tekkima nii suuri energiakatkestusi ja survet, sest energia sinu sees lihtsalt voolab ja sina voolad läbi elu rõõmsalt ja kergelt.

 Viha muundamiseks keskendu heale, püüa igalt poolt leida armastust, sest kui keskendud halvale, siis seda ka lood. Millele keskendud, see sinu juurde voolab. Teadvusta halba, aga ela sellegipoolest armastuses. Nii elades sa võid siseneda kõige pimedamasse paika ja sinu sisenedes muutub seal valgemaks.

Kui sa vihkad ükskõik millist sündmust oma elust, siis sa vihkad oma elu. Kuid me ütleme sulle, ära vihka oma elu. Sul ei ole vaja vihata ühtegi kogemust, isegi siis, kui see on olnud negatiivne ja tekitab sulle veel siiani valu. See kogemus on kingitus, mis aitab sul kasvada ja suureks saada. Suureks saada vaimses mõttes, ärgates ja märgates palju enamat, kui varem. Vahel on vaja lõhkuda, et sa saaksid märgata tuuma sinu sügavikus ja siis selle taas üles ehitada.

Hirmuenergia muundamiseks on sul vaja täita see hirm armastuse ja valgusega. Anda talle kõike seda, millest tal seni on puudus olnud. Tunne, kuidas armastus ja rõõm voolavad sinna hirmu sisse. Mida enam armastust sa lased sinna voolata, seda enam sa tunned, et hirm tasa pisi kaob. Olukorrad, mis varem tekitasid sinus hirmu, ei tee seda enam.  Sa oled imelisel moel tervenenud. Ja selliseid imesid hakkab sinu elus juhtuma üha tihedamini, sest nüüd sa oled suuremahuliseks energialäbitöötamiseks valmis.

Hommikul tõustes esimese asjana kuulata iseennast, millised on sinu selle päeva ülesanded ja energiad. Kui sinus kerkib esile viha või hirmu tunne, millegi või kellegi suhtes, siis ütle endale, et fantastiline. Sest elu on andnud sulle selleks päevaks selle ülesande, võta seda samasuguse lähenemisega nagu ülesannet koolis ja tea et kusagil on selle ülesande lahendus juba olemas. Kõik ülesanded, mis antakse sulle lahendada, nende vastused on sinu vaimsete juhendajate käes tegelikult juba valmis. Kui sa küsid, siis sind juhendatakse ja aidatakse. Tegelikult võime rõõmuga sulle öelda ette ka kõige suurema osa lahendusest, nii saab lahenduse leidmine sinu jaoks olema veel lihtsam. Me lihtsalt palume sul armastada neid energiaid, tunneta ja armasta ja vabasta. Kui päeva jooksul tekib vaba hetk, siis kuulata taas ja tegele nende energiatega edasi. Ja õhtul voodi minnes kuulata jälle, kas selle päeva energiad on lahkunud sinust, või on sul vaja veeta nende kaaslastega veel päevi.  Tavaliselt on see protsess, nagu kooliski on terve raamat täis ülesandeid, aga millest iga järgmine on juba eelmisest veidi erinev, olgugi, et aine on sama. Nii te võite ühe ja sama energiaga tegeleda päris pikalt, kuid ometi tekib igapäevaselt muundumine ja paljud asjad saavad iga leheküljega selgemaks.

See on sinu elu kallis ja sa oled andnud oma vaba tahte viibida sellel nii imeilusal planeedil maa. Emake maa armastab sind väga ja ta tunneb sind. Ta on kursis iga sinu sammuga, mille sa siin planeedil teed. Kui sa oled rõõmus, siis ema süda tuksub rõõmus sinuga kaasa, kurbadel hetkedel, kui sa oled kurb ja nutad valust, siis ema süda nutab koos sinuga. Sinu liha ja luu, sinu veri ja higi on osa sinu ema lihast ja luust, verest ja higist. Sinu füüsiline keha koosneb neljast elemendist ja emake maa on andnud osakese endast, et saaks mateeriasse sündida imekaunis hing, kes oled sina. Suhtle oma emaga, räägi temaga oma kurbadel õhtupoolikutel ja sa leiad temalt alati lohutust või kui sind valdab üdini rõõm, siis räägi seda talle ja ta rõõmustab koos sinuga.

Kui sa saavutad tugeva ühenduse emakese maaga, siis sinu ellu hakkab voolama veel enam selgust. Hetkes siin ja praegu olemine läheb kergemaks, sest sinu ema toetab sind maandavate energiatega ja sa oled võimeline suuremas mahus märkama seda, mis tegelikult siin ja praegu sinu ümber toimub.

 

SIIN JA PRAEGU

Sinu kohalolust hetkes siin ja praegu sõltub terve sinu kogemus hetkes siin ja praegu. Kas otsustad sa kogeda hetke tõeliselt, või lased sa sellel hetkel lihtsalt endast mööda libiseda, see sõltub täielikult sinust kallis. Luba voolata praeguse hetke energiatel läbi iseenda, tunneta kuidas hetke energia voolab läbi sinu ja taju seda üdini igas oma rakus.Kui hetked kõnnivad sinust läbi, siis sinu kogemused on tõelisemad. Kui sinus on aga harjumus lasta korduvalt hetked üksteise järel endast mööda, siis võib sul olla pidevalt igatsus millegi järele, millegi mis tundub sinust eemal ja kättesaamatu. Kuid kullakallis me ütleme sulle, sinu jaoks ei ole midagi kättesaamatut, kõik mida sa hetkel tõeliselt vajad on nüüd ja praegu sinu ees. Tõsta oma pilk ja vaata sellele otsa, nii hakkad sa märkama palju rohkemat. Ja see, mis tundus varem ebaoluline, saab suurema tähenduse, sest sa hakkad nägema selle tõelist sisu ja põhjust sinu elus. Iga olukord ja iga inimene on sinu elus kindla põhjusega. Kui sa kipud seda ikka veel unustama, siis tuleta seda endale tihedamini meelde ja sinu päevades saab olema veel vähem konflikte ja mittemõistmisi.

Siin ja praegu hetkes ei ole hinnanguid, ei ole hukkamõistu ega vihkamist, sest siin ja praegu hetk on tõeline, see on palju lähemale sinu päris kodule, kui sa arvata oskad. Ühestküljest on see ühendus emakese maaga, kuid teisalt on see tugev side sinu pärisolemusega.

Kui sa oled kohal siin ja praegu ja suudad selles hetkes tuua alla valgust ja särada kõigi peale, siis sa oledki sirgunud ingliks inimkehas. Sinu inglikeha aktiveerub ja särab nii eredalt, et sinu läheduses hakkab inimestele meenuma kodu tunne ja nad võivad lihtsalt, teadmata põhjusel, pursata nutma.

Teie seas on inimesi, kelle kohalolu kehas on juba väikesest lapsest peale tugevam, teie seas on ka neid, kelle võime tuua alla valgust on juba väikesest lapsest peale tugevam. Kuid maagia seisneb selles, et need kaks on vaja ühendada sinu sees, isa ja ema energiad on vaja kokku viia sinu sees, siis saad sa läbi kohalolu ankurdada valgust hetke siin ja praegu. Valgus lihtsalt voolab intensiivsel kujul sinust kõigisse maisesse. Sa oled Jumal inimkehas, sa oled Jumalanna inimkehas. Jumal ja Jumalanna on ärganud sinu sees ja iga sinu puudutus saab olema kui ingli puudutus, sest see saab muutma inimeste elusid sinu ümber.

Me armastame sind üliväga kullakallis ja soovime sulle nüüd rääkida neljast elemendist. Need neli elementi on need, millel kogu teie maine elu baseerub. Ja sügavamalt ühte sulades nende nelja elemendiga, siis aitavad nad luua sul kohalolu hetkes siin ja praegu. Sest nemad ongi kohalolu.

 

ELEMENDID

 Elementide kuningriigid asuvad teie mõistes maa ja taeva vahel. Samuti nagu seda on ka kivide ja ükssarvikute kuningriigid ja haldjatemaad. Need kõik maailmad eksisteerivad reaalselt ja sa võid neid võtta sama tõsidusega, kui teed millel sa astud.

Igaühel teist on tugevaim side ühe elemendiga.See on element, millel te kõige enam olete lasknud sulanduda oma energiasüsteemi. Ja nagu me varem oleme teile rääkinud, siis maise sulandumine taevasega, see on maagia ja samuti on taevase sulandumine maaga maagia. Kui need kaks omavahel kokku puutuvad, siis hakkab teie elus toimuma maagia ja sinu loomisvägi mitmekordselt kasvab.

 Ja olles jõudnud teatud tasemele oled sa võimeline rändama oma energiakehaga nendes kuningriikides. Õhu elemendi kuningriigis tegelevad sinuga tavaliselt õhu emandad. Neil on eriline anne puhastada sinu mõtteid ja eemaldada vanu mittetoimivaid mõttemustreid. Nad tegelevad sinuga, kui sa seda palud ja õigel hetkel saad sa loa siseneda nende kuningriiki, kuid see juhtub alles siis, kui sa oled selleks valmis. See on aeg, kui sa saad hakkata vahendama selle elemendi jõudu teistsuguses tähenduses.

Sügaval maa sügavuses lööb sinu ema süda samamoodi, kui lööb sinu süda sinu rinnus. Hetkeks seda kuulatades võid sa isegi kuulda tema südamelöökide heli. Iga südamelöögiga vibreerib maaema endast välja vibratsiooni. See võnge jõuab alati sinuni kohale, luba sellel vaid ühtida enda energeetikaga ja sa tunned, kuidas jõudu tuleb juurde ja ka paljud teadmised saavad kinnituda. Maa sees olevatesse maailmadesse on salvestatud kõik sinu eelmiste elude teadmised, seega saad sa üha enam endasse ankurdada ka eelnevates kehastustes juba õpitud teadmisi. Sul hakkab üha teihedamini tulema tunne, et seda ma juba tean või siin ma olen juba olnud. Samuti võid hakkata ära tundma inimesi, kes on omanud mõnes eelmises elus sulle olulist tähendust. Maaema annab sulle need teadmised üle siis, kui sa oled tõeliselt valmis vastu võtma. Need hakkavad sinuni jõudma samm sammult. Ankurdades eelmiste elude teadmisi võivad sulle hakkata meenuma isegi keeled, mida oled eelnevates eludes rääkinud, sest see kõik on sinu rakustruktuuris olemas ja lubades endale ligi võnke sõbiva infoga, siis saab see avaneda. See võnge on nagu võti sellele ja tegelikult ta seda ongi.

Kui õhu element oli seotud sinu mõtetega ja mõttemustrite tervendamisega, siis veeelement on seotud sinu tunnete ja tundemustrite tervendamisega. Suurte tunnete ajel lasete te sageli läbi pisarate endast väljuda sellel, mis mingil põhjusel enam sisse ei mahu. Veeelement aitab sul läbi selle tervendada sinu tundeid. Veeelement on eriliselt tugev tunnete tervendaja

Tuleelement on aga see, mis paneb sinu sees ringlema energia, paneb liikuma sinu armastuse.

Praegu sinu paremaks mõistmiseks me lahterdasime nad ära tunneteks, mõteteks, teadmisteks ja energia liigutajaks. Aga tegelikult rändavad nad sageli teie keskel käsikäes, tehes koostööd ja kui sul ei ole erilist vajadust neid eraldada, siis tunne neid pigem sulandumas ühte enda sees. Tunne kuidas vesi, tuli, õhk ja maa sulanduvad sinu sees ja saavad kõik koos suureks tervikuks. Seejärel tunneta kuidas sinu päriskoduvalgus sulandub ühte selle tervikuga ja sulle hakkab üha enam meenuma, kes sina tegelikult oled. Ja meie oleme sellel teekonnal koos sinuga, valmis sind juhendama, aitama ja kallistama, igakord kui sa seda palud. Ära seda unusta kallis.

Nüüd me viime sind edasi kohtuma kivide maailmadega. Uutes energiates see on paljudele teie seast juba tuttav teema, palume vaid sul lasta voolama oma armastuse sinna sisse. Sest vaid koos armastusega mõistad sa tõeliselt.

 

 

KIVIDE TOETAV ENERGIA

 Enese tervendamise teel saavad ka kivid ja poolvääriskivid sind palju aidata. Usalda neid energiaid, austa neid õpetajaid ja sinu areng saab kulgema veel kiiremini. Ja sa saad tundma oma teel veel enam toetust.

Kõigi kivide energiat, mis on maailmas olemas, võid sa leida ka sügavalt iseenda seest. Seega aitavad kivid avastada sul iseenda erinevaid külgi. Julge siis vaadata sügavale enda hinge ja näha tõde, mis kiirgab sealt välja. Kui sinu püha tõe ees peaks olema takistusi, seisvaid energiaid või energiapuudust, siis sealt algab kivide töö ja nende abistav toetus. Usalda neid võimsaid toetajaid ja õpetajaid ja luba neil siseneda sinusse ja luba endal siseneda nendesse.

On olemas palju erinevaid kivide kuningriike. Igal kivil on oma päritolu ja oma kodukoht, nagu sinulgi. Nad on oma päris koduga tugevas ühenduses ja läbi unenägude või rännakute saavad sindki sinna maailmadesse juhatada.

Kivi energiat on sul võimalik näha ja tunda samamoodi, nagu aurat inimese ümber. See on selle kivi energia ja tema olemus. See on see energia, millega ta liigub kivide maailma ja maise maailma vahel.  Osa temast on seal, samas kui teine osa temast on seotud maaga. Ühendus nende osade vahel on väga tugev ja katkematu. Kivid teavad kõige mis sünnib nende päriskodus, samahästi kui nad teavad seda, mis toimub nende ümber maa peal.

Ka sinul on võimalik oma energiakehaga rännata kividekuningriikidesse. Nendel rännakutel valatakse sind üle tervendava ja toetava energiaga ja sul on võimalik saada teadmisi ja vastuseid. Lihtsalt palu saata sinusse tervendavat jõudu ja see energia hakkab imelisel viisil voolama sinusse. Osad kivid on head maandajad. Seega, kui sa asetad rännaku ajal neid oma auravälja, siis aitavad nad leida sul maandust. Teised kivid ja kristallid jälle aitavad avada kanaleid ülesse inglitekuningriikidesse. Oleneb, millisel tasandil selle kivi kuningriik asub. On kivisid, mille kuningriigid asuvad inglitemaailmadele väga lähedal. Kasuta oma tunnetust ja sa tunned selle ära.

Toome siinkohal sinuni mõningate väga võimsate kivide iseloomustuse, kuid kivi lähtub alati  eelkõige sinust, seega on sul oma õpetajaga alati lisaks üldisele energiale, oma lugu ja side. Austa seda lugu ja see õpetaja saab sulle imeliseks saatjaks seni, kuni sinu energeetika teda tõmbab ja kuni sa seda vajad.

 

Smaragd

Smaragdist voolavad läbi tugevad tervendavad energiad. Eelkõige tuleb ta tervendama sinu väärtusetuse tunnet. Smaragd mõistab ja teab sinu väärtust. Smaragd on ka kuninglik kivi, kuninglikud energiad lihtsalt voolavad temal sinule ja õpetavad sulle endast lugupidamist. Partnerlussuhetes eelistab Smaragd näha tõde ja lugupidamist teineteise vastu.

 

Seleniit

Seleniit esindab kõrgemat teadvust.Seleniit töötab tahk tahu haaval läbi sinu kõrgemaid energiaid, et sinu kõrgemad teadmised saaksid laskuda sinu juurde. Ta on justkui ühenduslüli sinu ja sinu kõrgema mina vahel. Lastes kõrgemal teadvusel voolata maisesse ainesse ja maisel ainel seguneda kõrgema teadvusega. Seleniit meenutab sulle ka ingliteriigi olemasolu ja sinu tõelist Jumalikku päritolu. Töötades sinu kroontsakra avanemisega, avab ta sind ka Jumalikule valgusele. Lase sellel imelisel valgusel voolata sinu sisse, lase võimsal seleniidi tervendada ennast.

 

Kuukivi

Kuukivi on tunnete kivi. Kivi, mis aitab mõista ja aru saada  sul iseenda tunnetest. Muudab sind väga tundlikuks ja hellaks teiste sõnadele, eriti armastatu sõnadele. Kuukivis voolavad naiselikud, pehmed energiad. Aitab viia armastajaid kokku, aga seda just tänu oma tunnete mõistmisele ja õigele  väljendamisele. Samuti aitab ta astuda armastatu poole, kui sa ei tea veel seda inimest, aga ometi on ta kusagil sinu läheduses, siis kuukivi tunnetab seda ja aitab avaneda ka sinu tunnetusel, et sa saaksid astuda soovitud rada. Kuukivi on tugevalt seotud ka Kuujumalannaga, seega aitab ta sul minna rännakutele kuu imelistesse kuningriikidesse. Kuu energiad on teistsugused, kui päikese energiad. Kui päikeseenergiad tegelevad sügavamal tasandil energeetika töötlemisega ja sidemetega, siis kuu energia on väga hoidev energia, kuuemandad hoiavad hämarates soojades ruumides sinu hingeaardeid, sinu võimalusi ja potensiaali. Kuud vaadates te tunnete tihti igatsust, see on igatsus oma hinge potensiaali ja ilu järele. Läbi rännaku kuule minnes võivad kuuemandad teha teile imelisi ja hinnalisi kingitusi.

 

Päikesekivi

Päikese kivi on energia kivi. Toetades sinu õpinguid, õpetab ta sind suunama peenemalt ja täpsemalt sinu energiat. Aitab mõista ka hinge õppetunde ja möödunud elude sidemeid. Ta tuleb sinu ellu siis, kui sa oled hakkanud huvituma energeetikast ja püüad seda sügavamalt mõista. Selles kivis on sügavad teadmised energeetilistest ühendustest, temas on võime näha ka kõiki sinu eelmiste kehastuste ühendusi. Samuti aitab ta sind ühenduste äratundmisel. See kivi juhatab sind välja ka suhetest ja olukordadest, kus sul ei ole vaja enam viibida, ta on hea õnne kivi ja kiirgab seda omadust ka oma kandjale.

 

Turmaliin

Turmaliin võib päevavalgele kiskuda sinu hirmud ja näidata sulle, mis toimub sügaval sinu sees. Ta asub tegelema sinu madalamate tsakratega ja madalamate tunnetega. Ta on jõu kivi ja seega aitab sinul leida sinu sisemise jõuga kontakti. Samuti õpetab ta sulle kuidas kaitsta energeetiliselt iseennast ja kuidas olla tugev ka siis, kui väljaspool sind puhub suur tuul. Koos olles seisate te igas olukorras tugevalt kahe jalaga maas. Tänu tema abile hakkad sa ka enam tunnetama ühendust maaemaga ja sinu süda sulab üha enam ühte maaema südamega.

Ametüst

Ametüst aitab sul tulla reaalsesse ellu tagasi, purustades sinu illusioonid, eriti siis, kui sa oled nendega liiale läinud. Seega on peetud teie seas teda ka karmiks kiviks, kuid tegelikult ta lihtsalt toob sind hetke siin ja praegu. Ja mida enam väljas sa sellest hetkest oled, seda karmimad võivadki tema õppetunnid sulle tunduda, kuid tegelikult on kogu see teekond  püha.

Ametüst on ka õigluse kivi. Ta toetab õiglaseid ja ausaid inimesi teie seas ja kui kellegi suhtes ollakse ebaõiglane, siis on ta kiire toomaks päevavalgele tõde.

Aitab vahendada ja tuua maale kõrgemaid energiaid, tugevalt on see kivi seotud peaingel Zadkieli puhastava tulega, puhastades sinu energiakehi.

Roosa Kvarts

Roosa kvarts on tulnud sulle õpetama tingimusteta armastust. Tema pehmed ja sooja energiad tungivad õrnalt sinu sisse ja lihtsalt armastavad sind. Roosa kvarts on tulnud sind armastama ilma igasuguse tingimuseta, ta ei taha sind muuta, ka ei too ta sinu teele karme õppetunde, mille läbi sa muutuksid. Küll aga aitab ta sul aktiveerida seda osa sinu sees, mis oskab armastada tingimusteta. Seega on teda teie seas peetud ka armastajate kiviks. Kui sa oled palju selle kivi auras, siis muutud sa harmoonilisemaks ja sinu näol saab kindlasti tihedamini olema naeratusi.

Mäekristall

Mäekristall vahendab sinuni selguse enrgiat. See on puhas algse informatsiooni energia. Algses informatsioonis on olemas kõik teadmised- seega on see ka iidsete tarkade kivi. Aitab sügaval sinu sees saada ühendust selle osaga sinust, kes teab vastuseid ja suunda, kuhu poole liikuda.

Pärlid

Pärlid kannavad endas õrna naiselikku energiat. Ajastul mil maal on tärkamas sarnased energiad, saavad pärild teist paljusid toetama ja saatma. Õrnal ja malbel viisil aitavad nad avalduda sinu sisemisel õrnusel ja pehmusel. Pärlid kinnitavad ka usku, et ükskõik kui raske ka hetkel ei ole, siis alati on sellest väljapääs, alati on lootust. Igat tõket on võimalik ületada, igast raskusest on väljapääs. See on lõputu kannatlikkuse ja usu energia, olenemata välisest olukorrast.

 

SISEMISED TERVENDAVAD RÄNNAKUD; KUIDAS JA MIKS NEID TEHA?

Rännak on teekond, mille kestel sa saad täitma oma isiklikku allilma päikesekiirte ja valgusega. See on üks kiiremaid viise enesetervendamise teel. Seda on kasutanud teadjad ja shamaanid teie seas juba aegade algusest alates. Praegusel ajastul on muutunud vaid see, et ka kõrgemad energiad on teile üha enam avatud, sest teie olete muutunud ja see maailm, kus te viibite on muutunud. Nüüd teil on lihtsamalt võimalik  rännakuid läbi viia koos imeliste valgusolenditega. Taju, kuidas keegi sind aidata saab ja milliste valgusolenditega sobib sul hetkel tööd teha. Imelise valgusega on sind heameelega toetamas Krayon, Rafhael, Chamuel ja paljud teised valgusolendid ja meistrid. Palu neil rännaku ajal saata probleemi valgust ja tervendavat armastust ja nad teevad seda suurima rõõmuga. Nad on puhta valguse vahendajad – see on nende põhiline ülesanne teiega. Igaüks neist omab ka just talle omapärast tervendavat valgust. Lasku oma sügavamasse tunnetamisse ja sa tunned erinevuse ära ja tead, millal kedagi neist endale appi kutsuda.

Meie, kes me töötame sügavamal tasandil vaimse keemia ja füüsikaga, ka meie oleme sind toetamas. Oleme siin sinu jaoks kallis, saates sinu energiakehasse toetavaid energiaosakesi ja aidates sul üles ehitada ja taasluua enda omasid. See töö on erinev paljude teiste valguseolendite omast. Seega rännakut läbi viies tunneta alati, millist abi sa just parasjagu vajad.

Veidi teistest erinevalt töötavad teiega ka meistrid ja valgusolendid, kes on kogenud ise elu füüsilises kehas. Suur mesiter Jeesus ja Maarja on kogenud inimelu samuti nagu teie seda praegu teete. Sellel ajal, kui nemad elasid, olid energiad maal veel palju raskemad ja nad rajasid imelist valguseteed teie jaoks. Neid kutsudes nad katavad teid oma tervendava auraga ja näitavad teile teed, kuhu poole teil on vaja liikuda. Nad on alati armastusega kohal ja olemas ja valmis tegema sinuga koostööd, kui see on sinu soov.

Niisiis  on rännak ühestküljest sügavalt sisemine protsess, aga teisalt sirutumine taevaste vägede poole, kes sind rõõmuga aitavad. Paradoks on veel selles, et tõeliselt kogeda ja näha midagi, on sul vaja lisaks taevale, olla ühenduses ka emakesega maaga. Sest tema aitab taevase ankurdada maisesse ja siis on sul võimalik mõista ja saada aru sellest, millest sa varem veel aru ei isanud saada.

Asjad millele lähete rännakuga lahendust otsima saavad olema erinevad, te hakkate neid läbi töötama osake osakese haaval, see on püha sisemine töö, mida olete tulnud endaga tegema.

Rännaku tegemisel on sul vaja vaadata väga sügavale enda sisse. Selleks vajad sa esiteks väga suurt julgust ja teiseks piisavalt jõudu, et seda rännakut läbi viia.

Kui peale korduvat katsetamist veel ikka rännak hästi välja ei tule, siis kasuta seni kõrvalist abi, kuni sa suudad ise ennast sellel teekonnal juhtida ja tervendada.

Meie siitpoolt same sulle toetajateks ja me rõõmuga aitame sind sinu rännaku protsessis, valades sinu pimedaid ruume üle armastusevalgusega, et iga pisemgi koht sinus, mida oled asunud tervendama, saaks terveneda imelisel moel.

Osad teie seast saavad olema juhendajad teistele, viimaks läbi tervendavaid rännakuid inimestele, kes ise veel ei ole valmis. Kui sa tunned, et sina oled üks neist, siis astu julgelt täitma oma imelist ülesannet. Me saame olema sulle toetajateks ja suunajateks sellel teel, see on koostöö ja töö meiega kõrgemal tasandil.

Nüüd kallis kutsume sind ühele väikesele rännakule. Kas sa oled valmis ühinema meiega? Kui sinu sisemine vastus on jaatav, siis ulata meile oma käsi ja me aitame sind sellel rännakul. Ja, kui sa ikka veel kardad ulatada meile oma kätt, siis ole lihtsalt meie kõrval ja me saadame sind. Ja võta teadmiseks ka see, et me oleme sinuga ja armastame sind ka siis, kui sa veel ei ole valmis. Sest armastus, mida me sinu vastu tunneme, on piiritu. Ja see ei saa kunagi sisaldama tingimusi, kallis kas sa kuuled seda? Palun kuula veel ja talleta see teadmine oma rakustruktuuri, sest kui sa kunagi veel peaksid kahtlema, kas sa oled armastatud, siis kõlab sulle sügavalt sinu sisemusest kohe vastus- jah sa oled üliväga armastatud kullakallis.

Sule oma silmad, tunneta kuidas sinu hingamine muutub rahulikumaks, sinu õlad vabanevad pingest ja sinu kehal on rahulik ja hea olla.  Vii oma mõtted kuldsele kesksele päiksesele, sest just sinna meie ühine rännak suundub. Lähme seal külastama ühte erilist paika, sinu jaoks ühte erilist paika.

See on turvaline paik, kus viia läbi sinu esimene sisemine rännak ja sa tunned selle paiga ära, kui sa kohale jõuad.  Edaspidi rännakuid tehes ei ole sul vaja tulla alati siia, sest meie ja teised valgusolendid saame olema paljudel kordadel abiks sinu juures, sinu valitud kohal ja ajal. Aga praegune on taaskord küllakutse sulle, et sa saaksid enam harjuda sealse paiga energiaga.

Olles kohal vii mõttes oma tähelepanu probleemile sinu elus või küsimusele, millele sa otsid vastust. Mis on see, mis sulle hetkel kõige enam muret teeb? Või milline on see pime ruum, mis hetkel valgust vajab? Ja vaata mida sa näed. Kui sinu ette kohe ei ilmu pilti, siis püüa minna veel sügavamalt sinna sisse, et sa saaksid seda näha ja tunda. Mõningad teist töötavad tajuga, seega usalda oma sisetunnet, isegi siis, kui sa otseselt ei näe midagi. Kuid kui sa tunned, et sinu ümber on palju valguseolendeid või meenub sulle sinu ema või isa, siis usalda ennast, sest just nii see ongi.

Pilt mis sulle ilmub on seotud sinu sisemaailmaga. Sa võid tõesti näha oma ema või isa, või ennast mingis vanuses. Nähes või tunnetades pilti, vaata milline see olukord või inimene välja näeb seal pildil. Tavaliselt on esmane pilt üks algpõhjustest. See on midagi, mida sul on vaja tervendada. Lase sel juhtuda, lihtsalt usalda iseennast ja asu selle osaga rääkima iseendas.  Kuna sinu sees on energeetiliselt olemas sinu ema ja sinu isa ja lisaks sellele ka kaugemad põlvkonnad, siis saavad nad ilmuda sinu seest ka piltide kujul ja näidata sulle energiat, mida sa oled neilt üle võtnud, aga mis enam sinu kõrgemat teed ei teeni. Seega on tulnud aeg, on tulnud aeg kallis, see sinu sees tervendada. Paraku ei saa me sulle lubada, et see saaks tervendama ka sinu välist ema ja isa, aga me lubame sulle, et sinu sees nad hakkavad tervenema ja see saab muutma tervet sinu elu.

Samuti on sinu sees olemas kõik olukorrad, mida sa oled selles või eelmistes eludes läbi kogenud ja sa võid hakkata nägema ka pilte möödunust. Sageli, aga tuleb esile kindel tunne toimunust, tunned korraga valu rinnus või kurbust ja isegi kui sa ei ole hetkel võimeline nägema rohkem, kui vaid tundma seda tunnet, siis asume üheskoos tervendama seda valu. Kutsu meid enda juurde, palu valgusega üle valada see nukker tunne ja me aitame sind. Visuaalselt võid kujutada, kuidas valgus voolab sinu sisse ja koht, mis enne oli pime, täitub valgusega. Aga, kui sul on juba rohkem kogemusi tervendavate rännakutega, siis sa tajud tervendavat energiat, mida me sinuses saadame täie kindlusega. Sama kindlalt nagu teed, millel sa astud.

Kui sa tegeled, aga oma sisemise lapsega, kes on saanud haiget. Siis saada ka talle valgust, palu meil imelisel viisil tervendada see laps ja see valu, mida see laps tundis. Seda last vaadates, siis vaata, kui vana ta sellel pildil on ja mida ta teeb. Sa hakkad enda peal tundma selle lapse tundeid ja üllatusena võid avastada, et just see haav ongi see, mis sul praeg edasiminemist takistab. Ja lõpuks küsi selle lapse käest, kas ta soovib sinu juurde tagasi tulla, sest kõik olukorrad, kui sa oled saanud lapsena erilisel viisil haiget, siis oled sa jätnud maha lapsed neist hetkedest ja nad ekslevad astraalsetes maailmades ja otsivad tagasi teed sinu juurde. Sinu sisse sooja koju  kullakallis. Võta need lapsed laps, lapse järel oma südamesse ja tervenda nad. Täida armastusega need üleelamised ja hingetraumad, mis nad sinust eemale on viinud. Ja sa tervened imelisel moel, sinu aura ja rakustruktuur saab iga tervendamisega järjest ilusamaks ja terviklikumaks.

Ja, kui sa oled oma rännakuga lõpetanud, siis tule ja kallista meid hästi tugevalt, me oleme seda kaua oodanud ja see paneb meie põskedelt alla valguma õnnepisarad. Sa ei saa meid kallistada samamoodi nagu sa kallistad oma last või armsamat, aga see saab olema energeetiline kallistus ja see saab jääma sinu ja meie teadvusesse pikkadeks pikkadeks aegadeks. Tunne lihtsalt, kuidas sinu energeetika sulandub meie energeetikaga, ja see sulandumine on nii eriline ja ilus tunne. Me valame sind veel ja veel üle armastuse ja tervendava energiaga ja saagu sinu edasine tee olla veel valgusküllasem ja selgem. Sa oled üliväga armastatud kallis!

 

SA OLED TERVIKLIK

Ühel hetkel jõuad sa oma arenguteel niikaugele, kus sinusse siseneb kindel teadmine, et sa oled terviklik, et sa oled tervik. Sul justkui ei oleks vaja enam midagi tervendada, sest sina oledki valgus, sina oledki armastus. See on hetk, kus mees ja naispoolus ühinevad sinu sees sügavamal tasandil. Enam ei ole vaja sul kunagi tunda ennast kuidagi poolikuna või ära lõigatuna millegist, sest sina oledki kogu olemine. Sinus on kõik ja sina oled kõikjal.

See on ka aeg, kus sa tõesti hakkad hoolima iseendast. Sul ei ole vaja enam teha midagi sellepärast, et kellegile meele järele olla, sellest hetkest hakkad sa iseenda meele järel olema. Sest sa tead, see on tõeline armastus. Sa hakkad elama rohkem sissepoole ja ometi saab sinu seest välja kiirgama enam valgust, kui kunagi varem. Elu sinu ümber muutub, sest sina oled muutunud.

See on ka aeg, kus sa saad tõeliselt valmis energeetiliseks suhteks, kuigi samas on sinus teadmine, et sa ei ole kunagi enam üksi isegi siis, kui teda ei ole sinu kõrval. Sest sa kiirgad välja nii suures mahus terviku energiat. Kui see suhe algab, siis algab sinu elus koosloomine. See võib alata ka sinu praeguse partneriga täiesti uuel tasandil, samas võib suurejooneline looming alata sul ka üksi edasi rännates, kui see on sinu vaba valik. Sest sa oled tervik, ükskõik kuhu või ükskõik kellega sa lähed, sa jääd ikka tervikuks. Ja, kui energeetilises suhtes sellised kaks tervikut ennast ühendavad, siis hakkab maa peale langema armastuse vihma nende kohale, kuhu iganes nad ka ei läheks, neid saadab armastusejumalanna oma täies hiilguses. Neil ei ole vaja enam tema kohalolekut kutsuda või paluda, sest ta elab nende südames. Ja voolab nende südametest välja paljude paljude inimeste südametesse.

Saavutanud taseme, kus sinu rakustruktuur usub, et sa oled tervik. Siis piisab sul vaid tasakaalutuse hetkel keskenduda sellele teadmisele tervikust, kui energia hakkab iseenesest imelisel moel paika loksuma. Lahendused tulevad palju kiiremini, enesetervendusprotsess saab oleme teistsugune, kui varem. Eneseloomine loomulikult jätkub, sellepeale me naeratame sulle oma armastavate pilkudega ja ütleme sulle, et uues koolis, uute õppetükkidega saab sul kindlasti väga huvitav olema ja me oleme ikka veel sinuga ja jääme sinuga kuni sinu elupäevade lõppemiseni maal. Ja siis tuleb meie taaskohtumine, oi kus seal saab olema taasnägemiserõõmu ja äratundmisi. Sa oled osa meist ja meie oleme osa sinust ja me armastame sind üliväga kullakallis. Valame sind sinu soovi korral praegu üle armastusevalgusega, mis jääb sind saatma ja tuletab sulle hetk hetkelt meelde, et sa oled tervik.

Seega rändad sa siin maailmas sellest hetkest edasi hoopis teistmoodi, koos teadmisega kes sina tõeliselt oled. See juhtub siis, kui sa oled piisavalt oma sisemaailma tervendanud ja täitnud paljud ruumid armastuse ja valguse sädemetega. See oled imeilus sina kullakallis ja nii see tõesti on.

 

 

LÕPETUSEKS

Me ei taha öelda, et see on lõpp, sest tegelikult saab see olema alles algus. Kuid esimene õppetund  energeetilisse maailma on läbi saanud ja nüüd saagu sinu elus algama praktika. Kui sul tekib sellel teel küsimusi, siis kõik vastused on sinu jaoks juba sisestatud energiatasandil süsteemi. Piisab sul vaid minna sügavale enda sisse ja sa tead vastust.

Praegu me lahkume, kuid osa meist jääb ometi sinuga. Tea, et Sa oled üliväga armastatud!

Armastusega, Energiainglid ja teised meistrid Keskselt Päikeselt.


Kanaldanud Diana, vahemikus 2012-2013

Kontakt: energiainglid@gmail.com