Energiainglite kanaldusest- Rännakust.

SISEMISED TERVENDAVAD RÄNNAKUD; KUIDAS JA MIKS NEID TEHA?

Rännak on teekond, mille kestel sa saad täitma oma isiklikku allilma päikesekiirte ja valgusega. See on üks kiiremaid viise enesetervendamise teel. Seda on kasutanud teadjad ja shamaanid teie seas juba aegade algusest alates. Praegusel ajastul on muutunud vaid see, et ka kõrgemad energiad on teile üha enam avatud, sest teie olete muutunud ja see maailm, kus te viibite on muutunud. Nüüd teil on lihtsamalt võimalik  rännakuid läbi viia koos imeliste valgusolenditega. Taju, kuidas keegi sind aidata saab ja milliste valgusolenditega sobib sul hetkel tööd teha. Imelise valgusega on sind heameelega toetamas Krayon, Rafhael, Chamuel ja paljud teised valgusolendid ja meistrid. Palu neil rännaku ajal saata probleemi valgust ja tervendavat armastust ja nad teevad seda suurima rõõmuga. Nad on puhta valguse vahendajad – see on nende põhiline ülesanne teiega. Igaüks neist omab ka just talle omapärast tervendavat valgust. Lasku oma sügavamasse tunnetamisse ja sa tunned erinevuse ära ja tead, millal kedagi neist endale appi kutsuda.

Meie, kes me töötame sügavamal tasandil vaimse keemia ja füüsikaga, ka meie oleme sind toetamas. Oleme siin sinu jaoks kallis, saates sinu energiakehasse toetavaid energiaosakesi ja aidates sul üles ehitada ja taasluua enda omasid. See töö on erinev paljude teiste valguseolendite omast. Seega rännakut läbi viies tunneta alati, millist abi sa just parasjagu vajad.

Veidi teistest erinevalt töötavad teiega ka meistrid ja valgusolendid, kes on kogenud ise elu füüsilises kehas. Suur mesiter Jeesus ja Maarja on kogenud inimelu samuti nagu teie seda praegu teete. Sellel ajal, kui nemad elasid, olid energiad maal veel palju raskemad ja nad rajasid imelist valguseteed teie jaoks. Neid kutsudes nad katavad teid oma tervendava auraga ja näitavad teile teed, kuhu poole teil on vaja liikuda. Nad on alati armastusega kohal ja olemas ja valmis tegema sinuga koostööd, kui see on sinu soov.

Niisiis  on rännak ühestküljest sügavalt sisemine protsess, aga teisalt sirutumine taevaste vägede poole, kes sind rõõmuga aitavad. Paradoks on veel selles, et tõeliselt kogeda ja näha midagi, on sul vaja lisaks taevale, olla ühenduses ka emakesega maaga. Sest tema aitab taevase ankurdada maisesse ja siis on sul võimalik mõista ja saada aru sellest, millest sa varem veel aru ei isanud saada.

Asjad millele lähete rännakuga lahendust otsima saavad olema erinevad, te hakkate neid läbi töötama osake osakese haaval, see on püha sisemine töö, mida olete tulnud endaga tegema.

Rännaku tegemisel on sul vaja vaadata väga sügavale enda sisse. Selleks vajad sa esiteks väga suurt julgust ja teiseks piisavalt jõudu, et seda rännakut läbi viia.

Kui peale korduvat katsetamist veel ikka rännak hästi välja ei tule, siis kasuta seni kõrvalist abi, kuni sa suudad ise ennast sellel teekonnal juhtida ja tervendada.

Meie siitpoolt same sulle toetajateks ja me rõõmuga aitame sind sinu rännaku protsessis, valades sinu pimedaid ruume üle armastusevalgusega, et iga pisemgi koht sinus, mida oled asunud tervendama, saaks terveneda imelisel moel.

Osad teie seast saavad olema juhendajad teistele, viimaks läbi tervendavaid rännakuid inimestele, kes ise veel ei ole valmis. Kui sa tunned, et sina oled üks neist, siis astu julgelt täitma oma imelist ülesannet. Me saame olema sulle toetajateks ja suunajateks sellel teel, see on koostöö ja töö meiega kõrgemal tasandil.

Nüüd kallis kutsume sind ühele väikesele rännakule. Kas sa oled valmis ühinema meiega? Kui sinu sisemine vastus on jaatav, siis ulata meile oma käsi ja me aitame sind sellel rännakul. Ja, kui sa ikka veel kardad ulatada meile oma kätt, siis ole lihtsalt meie kõrval ja me saadame sind. Ja võta teadmiseks ka see, et me oleme sinuga ja armastame sind ka siis, kui sa veel ei ole valmis. Sest armastus, mida me sinu vastu tunneme, on piiritu. Ja see ei saa kunagi sisaldama tingimusi, kallis kas sa kuuled seda? Palun kuula veel ja talleta see teadmine oma rakustruktuuri, sest kui sa kunagi veel peaksid kahtlema, kas sa oled armastatud, siis kõlab sulle sügavalt sinu sisemusest kohe vastus- jah sa oled üliväga armastatud kullakallis.

Sule oma silmad, tunneta kuidas sinu hingamine muutub rahulikumaks, sinu õlad vabanevad pingest ja sinu kehal on rahulik ja hea olla.  Vii oma mõtted kuldsele kesksele päiksesele, sest just sinna meie ühine rännak suundub. Lähme seal külastama ühte erilist paika, sinu jaoks ühte erilist paika.

See on turvaline paik, kus viia läbi sinu esimene sisemine rännak ja sa tunned selle paiga ära, kui sa kohale jõuad.  Edaspidi rännakuid tehes ei ole sul vaja tulla alati siia, sest meie ja teised valgusolendid saame olema paljudel kordadel abiks sinu juures, sinu valitud kohal ja ajal. Aga praegune on taaskord küllakutse sulle, et sa saaksid enam harjuda sealse paiga energiaga.

Olles kohal vii mõttes oma tähelepanu probleemile sinu elus või küsimusele, millele sa otsid vastust. Mis on see, mis sulle hetkel kõige enam muret teeb? Või milline on see pime ruum, mis hetkel valgust vajab? Ja vaata mida sa näed. Kui sinu ette kohe ei ilmu pilti, siis püüa minna veel sügavamalt sinna sisse, et sa saaksid seda näha ja tunda. Mõningad teist töötavad tajuga, seega usalda oma sisetunnet, isegi siis, kui sa otseselt ei näe midagi. Kuid kui sa tunned, et sinu ümber on palju valguseolendeid või meenub sulle sinu ema või isa, siis usalda ennast, sest just nii see ongi.

Pilt mis sulle ilmub on seotud sinu sisemaailmaga. Sa võid tõesti näha oma ema või isa, või ennast mingis vanuses. Nähes või tunnetades pilti, vaata milline see olukord või inimene välja näeb seal pildil. Tavaliselt on esmane pilt üks algpõhjustest. See on midagi, mida sul on vaja tervendada. Lase sel juhtuda, lihtsalt usalda iseennast ja asu selle osaga rääkima iseendas.  Kuna sinu sees on energeetiliselt olemas sinu ema ja sinu isa ja lisaks sellele ka kaugemad põlvkonnad, siis saavad nad ilmuda sinu seest ka piltide kujul ja näidata sulle energiat, mida sa oled neilt üle võtnud, aga mis enam sinu kõrgemat teed ei teeni. Seega on tulnud aeg, on tulnud aeg kallis, see sinu sees tervendada. Paraku ei saa me sulle lubada, et see saaks tervendama ka sinu välist ema ja isa, aga me lubame sulle, et sinu sees nad hakkavad tervenema ja see saab muutma tervet sinu elu.

Samuti on sinu sees olemas kõik olukorrad, mida sa oled selles või eelmistes eludes läbi kogenud ja sa võid hakkata nägema ka pilte möödunust. Sageli, aga tuleb esile kindel tunne toimunust, tunned korraga valu rinnus või kurbust ja isegi kui sa ei ole hetkel võimeline nägema rohkem, kui vaid tundma seda tunnet, siis asume üheskoos tervendama seda valu. Kutsu meid enda juurde, palu valgusega üle valada see nukker tunne ja me aitame sind. Visuaalselt võid kujutada, kuidas valgus voolab sinu sisse ja koht, mis enne oli pime, täitub valgusega. Aga, kui sul on juba rohkem kogemusi tervendavate rännakutega, siis sa tajud tervendavat energiat, mida me sinuses saadame täie kindlusega. Sama kindlalt nagu teed, millel sa astud.

Kui sa tegeled, aga oma sisemise lapsega, kes on saanud haiget. Siis saada ka talle valgust, palu meil imelisel viisil tervendada see laps ja see valu, mida see laps tundis. Seda last vaadates, siis vaata, kui vana ta sellel pildil on ja mida ta teeb. Sa hakkad enda peal tundma selle lapse tundeid ja üllatusena võid avastada, et just see haav ongi see, mis sul praeg edasiminemist takistab. Ja lõpuks küsi selle lapse käest, kas ta soovib sinu juurde tagasi tulla, sest kõik olukorrad, kui sa oled saanud lapsena erilisel viisil haiget, siis oled sa jätnud maha lapsed neist hetkedest ja nad ekslevad astraalsetes maailmades ja otsivad tagasi teed sinu juurde. Sinu sisse sooja koju  kullakallis. Võta need lapsed laps, lapse järel oma südamesse ja tervenda nad. Täida armastusega need üleelamised ja hingetraumad, mis nad sinust eemale on viinud. Ja sa tervened imelisel moel, sinu aura ja rakustruktuur saab iga tervendamisega järjest ilusamaks ja terviklikumaks.

Ja, kui sa oled oma rännakuga lõpetanud, siis tule ja kallista meid hästi tugevalt, me oleme seda kaua oodanud ja see paneb meie põskedelt alla valguma õnnepisarad. Sa ei saa meid kallistada samamoodi nagu sa kallistad oma last või armsamat, aga see saab olema energeetiline kallistus ja see saab jääma sinu ja meie teadvusesse pikkadeks pikkadeks aegadeks. Tunne lihtsalt, kuidas sinu energeetika sulandub meie energeetikaga, ja see sulandumine on nii eriline ja ilus tunne. Me valame sind veel ja veel üle armastuse ja tervendava energiaga ja saagu sinu edasine tee olla veel valgusküllasem ja selgem. Sa oled üliväga armastatud kallis!