Nii tihti hoiame me sinu käest kullakallis ja tahame sulle meelde tuletada, kes sina oled. Ja nii tihti me vaatame sinu poole ja hoiame sind enda energiaga, kuid kahjuks ka sama tihti vaadates sinu poole näeme me, et sina ei märka meid. Vahel sa justkui tunned, et midagi on teistmoodi, tunned õrna energiatulva, aga ikka veel ei vaata sa meie poole.

Me palume kullakallis, et sa muudaksid oma suhtumist meisse. Kõik inglid terves universumis, kes töötavad inimestega ühinevad selle palvega ja paluvad sul ärgata ja märgata, mis sinu ümber tegelikult toimub. Ja seda sinu enda pärast kullakallis.

Kiirem viis leidmaks tõde, on vaadata meile silmadesse. Meie silmadest leiad sa tõe, tõe sinu enda kohta ja sa hakkad mõistma, kes sa tegelikult oled.

Sa ei ole sinu keha, sa ei ole ka sinu mõtted ja maised tunded, samuti sa ei ole ka tõeline osa sinu maisest perekonnast ja ometi sa ka oled seda kõike. Oled, sest oled andnud oma vabal tahtel loa, armastada ja saada üheks sellega, mis on sinu ümber. Oled ka mõtted ja tunded, sest nad on miski, mis on imbunud sinu energeetikasse maisel tasandil.

Aga saamaks teada, kes sa tegelikult oled, selleks me tahame viia sind ühele väiksele rännakule. Sule silmad ja vii kogu oma tähelepanu ja tunnetus oma südamekeskusele. Siinkohal on oluline just südamekeskus, mitte sinu füüsiline süda. Tunneta ja vaata värve, mis sealt välja kiirgavad. Vii oma nägemisfookus hetkeks südamesse ja vaata läbi südametsakra. Kui sa ei oska sisemist nägemist juhtuda, siis tunneta oma füüsilisi silmi langemas südametsakrale ja vaata läbi nende.

Mida sa näed? Mida sa tunned? Kui sul see meditatsioon välja tuleb, siis võid sa hakkata kuulma imelisi helisid, samuti näha imelistes toonides ilusaid värve, milles mängisklevad sinu kaitseinglid. See tee näitab sulle, kes sa tegelikult oled.

Ja me kinnitame sulle, et sa oled üliväga armastatud ja me valame sind ikka ja jälle üle kuldse valguse armastusega, saagu see sulle kingituseks ja toetuseks sinu teel.

 

Kanaldanud: Diana, 2013 jaanuar