33 PÄEVANE PROGRAMM SUHTE TERVENDAMISEKS

Kus te lubate enne otsustamist, enne hukkamõistu, ennei viha- ARMASTADA!
Võtke endale 33 päeva selginemiseks, sisemise rahu leidmiseks ja lubage endal nende 33 päeva jooksul armastada. Armastada oma meest, lähedasi ja eelkõige iseennast. 
Võtke kaustik ja kirjutage sinna positiivsed laused. Valige eriti laused selle järgi, millega seoses tunnete hirmu, viha või läbikukkumist.
N: Olen armastatud, mul on rahuldustpakkuv ja armastav suhe.
Paljud armukadedad naised isegi mitmeid kuid, aastaid ei usu veel energiatasandil, et nad on oma mehega koos. Sellisel juhul sobiks selleks lauseks N: mina ja tema oleme koos, meie oleme üks tervik..jne
Ja, kui selle aja jooksul kipub sinuses ikka sisenema armukadedus, viha, hirm, solvumine või isegi põlgus mehe vastu ja sa seda kohe armastuseks pöörata ei suuda, siis programmi teine osa on see, et sellisel juhul:
1) Võtad külma dussi
2) Jooksed pikema tiiru
3) Valid ise tegevuse, mis sind motiveeriks

See programm on ühestküljest tervendus, teisalt aga ajus (mõistuses) programmide ümberkirjutamine. 
Tavaliselt inimesed, kes pelgavad külma dussi (ps: olgugi, et ka see on kasulik), juba selle tunde vältimiseks püsivad automaatselt armastusesagedusel.
Ja 33 päeva on aeg, kui jõuavad asjad rakustruktuuris muutuda ja sinu jaoks saavad selgeks ja terviklikumaks paljud asjad.
Lisasoovitused: 
1)Pidada iga päeva kohta päevikut, kuhu kirjutada oma käitumismustrid ja emotsioonid. Samuti rõõmud, mis need päevad toovad.
2) Ausus. Kõik, mis on hingel on vaja ausalt partneriga läbi arutada, et teha uuele ja ilusale veel enam ruumi. 
Ja inglid ütlevad kinnituseks: Karta ei ole enam midagi, sest üha enam hingi üle terve imelise maailma avaneb järjest kõrgematele armastusetasanditele. Sa oled valmis. Usu seda kullakallis ja see imeline hakkab üha enam ja enam sinu elus avanema. Sa oled üli, üliväga armastatud!